Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Переїзди недбалості не прощають
Переїзди недбалості не прощають
Вісті Роменщини
Середа, 19 серпня 2009, 15:37      Ромни, Сумська область

Народний вислів "поперед батька в пекло...." дуже точно характеризує легковаж­ність водіїв транспортних засобів, яка є причиною загибелі людей на залізничних переїздах.

 

Численні аварійні події свідчать про елементарну відсутність у водіїв почуття дисципліни. Авто, яке прошмигує через переїзд безпосередньо перед поїздом, - уже майже норма  водіння в наш час.

 

Залізничний переїзд, особливо той, що не регулюється, є зоною підвищеної небезпеки.

 

З початку цього року на переїздах Південної залізниці допущено 11 дорожньо-транспортних пригод з вини водіїв транспортних засобів, з них 4 - на переїздах із черговим. У результаті ДТП загинуло 9 осіб, 5 травмовано.

 

Приклади ДТП, що сталися на переїздах, які обслуговує Роменська дистанція колії в 2008 році та цьогорічні:

- 31 липня 2008 року об 11 год. на переїзді 146 км, що не охороняється, перегону Бодаква - Сенча вантажним поїздом № 1473 збито легковий автомобіль "Сітроен". У результаті зіткнення пасажирка загинула, водія травмовано;

- 6 серпня 2009 року о 17 год. 24 хв. на переїзді 98 км, що не охороняється, перегону Біловоди-Андріяшівка, с. Перекопівка, поїздом № 5001 збито легковий автомобіль "Міцубісі-Галан", тяжко травмований водій.

 

За аналогічний період внаслідок ДТП на переїздах Південної залізниці загинула 1 особа , 3 травмовано.

 

Звичайно ж, цих сумних цифр могло б не бути не лише цього та минулого років, а завжди, але за однієї умови: серйозного ставлення водіїв до правил безпеки.

 

Згідно з правилами дорожнього руху водії тран­спорт­них засобів, під'їжджаючи до залізничного переїзду, а також починаючи рух після зупинки перед ним, зобов'язані керуватися вказівками та сигналами чергового на переїзді, положенням шлагбаума, світловою та звуковою сигналізацією, дорожніми знаками та дорожньою розміткою, і найголовніше - переконатися, що не наближається поїзд.

 

Отже, нехтування Правилами дорожнього руху, а саме: ігнорування дорожніх знаків та попереджувальних   сигналів світлофорів на переїздах може призвести до втра­ти здоров'я і навіть життя.

 

Олександр Пірюткін,

начальник дистанції.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

27
27