Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Картопляний злодій
Картопляний злодій
Вісті Роменщини
Середа, 19 серпня 2009, 15:28      Ромни, Сумська область

9 серпня о першій годині ночі на вул. Гетьмана Мазепи в Ромнах патрульній групі дільничних інспекторів міліції Артура Зернюка й Геннадія Коваленка довелося зустрітися з типовим, навіть анекдотичним злодієм. З густих сутінків назустріч міліціонерам, чемно уступаючи дорогу, сунула темна постать з чималеньким клунком за плечима. Патруль відрекомендувався, й природно виник приблизно такий діалог:

 

- Що несемо?

- Яблука.

 

- Де нарвали? - поцікавилися міліціонери, заглядаючи в мішок, і здивовано підняли очі на пізнього перехожого. "Яблука" виявилися незвичайного коричнево-земляного кольору. Навіть куштувати їх не довелося для того, щоб визначити, що це звичайна картопля. Після ніякової паузи діалог продовжився:

 

- Звідки картопля?

 

- Заробив!

 

- Де ж так можна підробити?

 

Опівнічний жартівник спробував показати місце "заробітків", але потемки так і не зміг знайти город, звідки щойно викопав картоплю. І сміх і гріх, але у крадія не виявилося навіть лопати: "Не знайшов", - винувато "ви­правдовувався" він. Дужому хлопцю (під тридцять) достатньо було добре смикнути за картопляне бадилля, щоб вирвати кущ із землі, або пригорщею відгребти землю з-під нього. Таким чином він обробив чималеньку площу, адже насмикав більше 30 кг бульби. Міг би вторгувати за неї до 80 грн.

 

Але ж над врожаєм трудився пенсіонер, для якого це важко. Крім того, кримінальний "грошовий поріг" таки знизили до 60 грн. 50 коп. Отже, хлопець скоїв кримінальний злочин. Краще б допоміг людині зібрати врожай - мав би винагороду. А тепер, імовірно, матиме ще одну проблему - судимість, з якою нелегко влаштуватися на роботу. Злодій виявився безробітним, жив на пенсію матері співмешканки…

 

Наталія ВОЙТЕНКО,

помічник начальника Роменського міськвідділу ГУМВС України в Сумській області із зв'язків із громадськістю та ЗМІ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

46
46