Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Про тарифи і не тільки
Про тарифи і не тільки
Вісті Роменщини
Вівторок, 18 серпня 2009, 13:05      Ромни, Сумська область

Після того, як Роменській міській раді на трьох засіданнях сесії поспіль не вдалося скасувати рішення міськвиконкому про підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення попри майже стовідсоткову підтримку ініціативної депутатської групи "Солідарність" і найбільшої фракції Роменської міської ради - БЮТ (на двох голосуваннях не ви­стачило лише двох голосів для скасування рішення міськвиконкому), численна група депутатів, прихильників "таланту управління" міським комунальним майном пана А.А. Агаханяна, вдалась до певних кроків з поливання "киплячим" брудом своїх опонентів. До їх числа з самого початку своєї депутатської діяльності входжу і я.

 

На жаль, найбільший відсоток таких народних обранців, які надто пізно заявили про свою підтримку діяльності на цьому "нелегкому поприщі" Армена Арамаїсовича, входять до складу моєї рідної фракції НСНУ. Це і порядні, помірковані персональні його друзі; і колишні опозиціонери, які свого часу скористалися довірою виборців; і ті, хто відпрацьовує отримані преференції; і ті, хто віднедавна надає йому (і громадянам міста, направленим до нього з "Еліпсу" також, як про це нещодавно на засіданні ради партії НСНУ повідомив один з обурених членів ради) юридичні послуги; і просто ті, хто так голосує тому, що "так треба".

 

Як пам'ятають постійні читачі місцевих газет, список цих народних обранців керівництво міської партійної організації на вимогу ради партії оприлюднило у газетах "Тандем" і "Вісті Роменщини", щоб відокремити їх персональну позицію, за яку вони мають нести відповідальність перед виборцями, від загальної стратегії міської організації НСНУ. Що говорить про необхідність повернення майна громади і створення на його базі комунального підприємства. Якщо це і є той "деребан", про який постійно волає "адвокат" пана Агаханяна І.С. Хоменко, то, мабуть, Іван Сергійович просто "плутає" терміни, хоча, зважаючи на його досить поважний вік, можна йому це пробачити. Як можна пробачити і постійні брехливі випади на мою адресу та на адресу голови партії П.М. Кравчука. Так само можна пробачити і численні брехливі "висвітлення" на всенародний загал "моїх висловлювань", мабуть, звідкілясь навіяними Івану Сергійовичу, бо сам я з ним протягом тривалого часу не спілкуюся взагалі. Відповідати ж по суті його "сенсаційних питань" вважаю за непотрібне, адже самої суті в них немає. І це може стати лише піаром для Хоменка і його тимчасових "побратимів".

 

Реакцією з боку колег-однопартійців на публікацію їх прізвищ стосовно тарифів на воду і моїх публічних виступів проти позиції міського голови стала моя відставка з посади голови фракції на тишком-нишком зібраному засіданні. Його провів незмінний координатор подібних дій, соратник головного редактора газети "Ромни сьогодні", що давно вже рясно поливає брудом міську партійну організацію НСНУ і депутатську фракцію зокрема, Ю.М. Журенко. Ведучи в основному позакулуарні інтриги, він, однак, сам не обій­няв цю посаду, а запропонував на неї О.М. Коробку. Відразу після цього пішли публікації в "Ромни сьогодні" із "сподіваннями" на майбутню працю на благо громади під чітким супроводом пана Коробки. Від себе ж скажу, що я ніколи не тримався б за це крісло, якби колеги звернулись до мене чи до голови партії П.М. Кравчука з вимогою віддати пану Коробці таку бажану для нього посаду в обмін на подальшу ефективну працю та ще й збільшити явку на за­сідання сесій міськради з 50% і нижче деяких з його колег по заколоту до хоча б якогось пристойного рівня. Не знадобився б і весь цей дешевий фарс щодо зняття Жарого, який "не ви­правдав довіри" (чиєї тільки?).

 

На сьогодні я разом з іншими колегами-депутатами, що складають керівництво міської парторганізації (голова партії, заступник і голова виконкому) увійшли разом з іншими депутатами ради до групи "Солідарність", яка нараховує 14 депутатів. Основними напрямками діяльності групи є повернення міського водоканаліза­ційного господарства у влас­ність громади, встановлення контролю над формуванням справедливих тарифів на комунальні послуги, збереження мережі загальноосвітніх шкіл (на останній сесії нами разом з іншими поміркованими депутатами було поставлено надійний заслін черговим спробам міського голови закрити ЗОШ № 3) та багато інших проблемних питань, які так щедро продукує міськ­виконком.

 

Насамкінець хочу звернути увагу читачів на те, що жоден з прихильників пана А.А. Агаханяна в усіх своїх статтях і зверненнях до громади міста (хоча я особисто з подивом їх читав, думав, що не вистачить нахабства апелювати до виборця!) не спростував жодної з наведених мною цифр, якими я підтвер­джував необґрунтованість встановлених тарифів, перевищення ними реального відсотка інфляції, що стало можливим завдяки наявності внутрішніх договорів між дочірніми підприємствами "Еліпса", значному збільшенню зарплати працівників за рахунок ромен­ців, зростанню втрат води та інших чинників. Немає відповідей на те, чому місто сплачує близько 25 тис. грн. за рік за оренду сміттєзвалища, яким користується "Еліпс", і на те, чому не оформляються зайняті земельні ділянки, не сплачується оренда за комунальне майно, і, головне - хто це все прикриває. Колеги, не маючи реальних аргументів, вирішили обмежитись лише банальною балаканиною, тезами про "незаконність" тих чи інших дій (хоча таке рішення може винес­ти тільки суд), звинуваченнями, які не можна перевірити, та дешевою базарною риторикою.

Але останнє слово на майбутніх виборах буде за вами, шановні виборці!

 

Андрій ЖАРИЙ,

депутат Роменської міської ради,

заступник голови Роменської міської організації НСНУ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

26
26