Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Пересторога "чорного золота"
Пересторога "чорного золота"
Вісті Роменщини
Вівторок, 18 серпня 2009, 12:52      Ромни, Сумська область

Повідомленням про те, що пальним не можна заповнювати пластикові ємності, водії часто не надають особливого значення. Ймовірно, саме через таке недбальство "погоріли" й нафтові злодії.

 

7 липня до Роменського міськвідділу міліції надійшло повідомлення про пожежу на недіючій нафтовій свердловині. Однак не сама пожежа стала причиною порушення карної справи. Вона була лише наслідком спроби несанкціонованого відбору вуглеводнів. Про те, що тут чинили злочин, можна було здогадатися по сажі від згорілого обладнання й інструментів. На відстані близько 500 метрів(!) також виявили те, що полум'я залишило від автомобіля. У кузові знайшли лише металевий каркас для пластикових ємностей, що теж згоріли. І хоча на транспорті не було номерних знаків, встановити особу його власника виявилося нескладно.

 

Підозрювані вже дають свідчення. Вони допоможуть ді­знатися, що саме стало причиною загорання. Принаймні надзвичайна подія стала пересторогою не тільки для мисливців за "чорним золотом", але й для недбалих автолюбителів, які зберігають пальне у пластикових каністрах.

 

Наталія ВОЙТЕНКО,

помічник начальника Роменського міськвідділу ГУМВС України

в Сумській області  із зв'язків із громадськістю та ЗМІ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Атракціон
Атракціон