Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Раритетний статус цегли
Раритетний статус цегли
Вісті Роменщини
Вівторок, 18 серпня 2009, 09:39      Ромни, Сумська область

Поняття "роменська архітектура" існує неспроста. Наше місто - володар унікальних старих цегляних споруд. Раритетний статус цеглярства, на якому тримається будівельна галузь Сумщини, донині зберігає ЗАТ "Слобожанська будівельна кераміка".

 

Будівельне затишшя минуло, й завод знову працює на повну потужність. Розповідає директор підпри­ємства В.І. МАРЮХА:

 

- На початку року замовлення на виготовлення цегли майже не надходили. Проте вже у травні запустили першу виробничу лінію, бо їх кількість значно зросла. У червні розпочали роботу на другій виробничій лінії. Варто відзначити, що за цей час підприємство освоїло випуск цегли нових відтінків червоного і жовтого кольорів. За місяць відвантажуємо близько 5 млн. шт. цегли.

 

- З'явилися нові замовники?

 

- Не зовсім так. Продукція, як і раніше, користується попитом в Україні, зокрема на Київщині, Одещині, Дніпропетровщині, і експортується за кордон - у Росію, Казахстан, Білорусь. Обговорюється можливість поставок у Молдову та африканські країни.

 

- Як вплинула економічна криза на склад колективу?

 

- Навіть у нестабільний період роботи вистачало. Тому скоротили лише частину обслуговуючого персоналу, здебільшого пенсіонерів. Після від­новлення виробничих потужностей на робочі місця повернулися навіть ті, хто потрапив на облік у центр зайнятості населення.

 

Користуючись нагодою, хотілося б подякувати всьому колективу за злагоджену і згуртовану працю, підтримку та взаєморозуміння. Саме завдяки професіоналізму трудівників, їхнім здібностям та зусиллям підприємство функціонує ритмічно і стабільно.

 

Зараз на заводі працює 343 чоловіки. Середня заробітна плата складає 1650 грн. Хоча, враховуючи економічну нестабільність у державі, договір про соціально-економічне співробітництво між "СБК" і райдержадміністрацією не укладено, філія все ж знаходить можливість для надання матеріальної допомоги, зокрема, Глинській школі-інтернату, міській футбольній команді "Ромни-СБК", Басівській, Плавинищенській, Пустовійтівсь­кій сільським радам та ін.

 

Напередодні професійного свята за визначні досягнення відзначили кращих працівників. До "Книги пошани" занесені І.С. Джур, П.Г. Динник. На Дошці пошани - О.І. Козаченко, О.М. Заворотько, О.Г. Шишка, Ю.В. Ткаченко, Н.М. Агеєва, В.М. Масулевич, М.Б. Горошко, Р.В. Пархоменко, Ю.І. Руденко, Є.Л. Гирко, О.Г. Чумаченко, С.М. Івницький, О.В. Песоцький, О.А. Божко, Л.Г. Руднєва.

 

Вітаю колег-працівників заводу та всіх будівельників Роменщини з професійним святом. Ваша праця - запорука стабільності в країні. Нехай вам таланить у житті, бажаю успіхів у роботі й щастя у ваших родинах.

 

Інтерв'ю взяв

Денис МЯГКОВИЧ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop70
konotop70