Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Звернення на контролі
Звернення на контролі
Вісті Роменщини
Середа, 12 серпня 2009, 10:39      Ромни, Сумська область

За шість місяців до міськвиконкому надійшло 497 звернень (за аналогічний період минулого року - 717), з них 445 письмових (у 2008 році - 603), та 52 на особистому прийомі (114), 59 колективних звернень (73). Окремі з них розглядаються на апаратних нарадах для оперативного вирішення проблем мешканців міста.

 

З початку року на апаратних нарадах розглянуто 21 звернення, 1 - на нараді із керівниками силових структур, 2 - на засіданні сесії міської ради. В основному в них піднімалися питання підсипки та ремонту доріг, дахів будинків та будинків у цілому. Також заслуховуються звіти про стан виконання наданих доручень з цих питань.

 

Так, 19.05.2009 р. на апаратній нараді розглянуте колективне звернення мешканців будинку № 34 на вул. Гетьмана Мазепи щодо ремонту водопровідної та каналізаційної мережі. 21 травня у будинку заявників виконано ремонт водопроводу, запірна арматура з житлової кімнати квартири № 4 перенесена в оглядовий колодязь.

 

З початку року до виконкому надійшло 7 звернень від інвалідів війни (за аналогічний період минулого року - 12). На всі направлено відповіді за підписом міського голови або виконуючого його обов'язки.

 

За даний період надійшло  59 колективних звернень (у 2008 р. - 73), з них 41 стосується проблем у комунальній сфері.

Від пільгової категорії населення за звітний період на­дійшло 182 звернення.

 

З початку року громадяни порушили 514 питань (за аналогічний період минулого року - 764). І близько 45,14% звернень, що надійшли до виконавчого комітету міської ради, вирішено на користь заявників.

 

Особисті прийоми громадян міським головою проводяться у другу та четверту середу щомісяця. З початку року звернулося 34 мешканці міста (за аналогічний період минулого року - 91). Близько 15% питань вирішується безпосередньо під час проведення прийому. Так, були надані роз'яснення з житлових питань, благоустрою міста та ін. По "гарячій" телефонній лінії до міського голови звернулося 17 роменців. До заступників міського голови на особистий прийом звернулося 18 громадян (у минулому році - 23).

 

Проведено 6 засідань консультативного пункту для надання безоплатних консультативно-правових послуг населенню при виконкомі міської ради, на яких прийнято 19 роменців з  питань: реалізація прав мешканців гуртожитків, реалізація громадянами прав на вільно вибрану зайнятість і соціальний захист від безробіття, узаконення самовільно збудованих будівель, отримання у власність та у користування земельних ділянок, оформлення прав власності на нерухоме майно, захист прав споживачів.

 

Щомісяця на сторінках газети "Вісті Роменщини" у тематичних рубриках надаються роз'яснення з найбільш гострих суспільно значущих проблем та відповіді на запитання громадян.

 

Ірина ДЖОС,

начальник відділу

організаційного забезпечення, обліку і контролю

міськвиконкому.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

21
21