Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Законодавство визначає
Законодавство визначає
Вісті Роменщини
Середа, 12 серпня 2009, 10:33      Ромни, Сумська область

Чинне законодавство визначає відповідальність за наповнення пенсійного бюджету перш за все роботодав­ців.

 

Заборгованість платників міста перед Пенсійним фондом станом на 1.07.2009 р. складає 3116,5 тис. грн., що більше на 407,4 тис. грн., ніж на 1.01.2009 р.

 

Найбільше боргів за всіма видами платежів до Фонду мають: Роменська НГРЕ (В.М. Бородуля), філія ДБУ-29 (В.П. Любченко), ПП "Зевс" (В.Л. Прокопець), ВАТ "Роменське АТП 15948" (Ю.В. Юрченко), ВАТ "Роменська ПМК-23" (А.В. Івницький), ТОВ "Авангард" (В.В. Сівак), ТОВ "Магістраль" (І.О. Тесленко).

 

Управлінням ПФУ в м. Ромни встановлено постійний контроль за надходженням обов'язкових платежів до бюджету Пенсійного фонду від суб'єктів господарювання, підвищенням платіжної дисципліни платників та примусовим стягненням заборгованості по платежах для своєчасної виплати пенсій та грошової допомоги пенсіонерам міста.

 

До посадових осіб підпри­ємств-боржників за шість місяців 2009 року застосовано 26 адміністративних штрафів на загальну суму 5559 грн. (сер едній розмір штрафу при цьому складає 213,81 грн.).

 

Крім того, з початку року винесено 227 рішень про застосування фінансових санк­цій в сумі 172,3 тис. грн. та нарахування пені в сумі 28,7 тис. грн.

З метою стягнення заборгованості до Пенсійного фонду управлінням ПФУ в м. Ромни направлено 140 позовних заяв до суду Сумської області та міжра­йонної прокуратури для подання позову до  суду Сумської області про стягнення заборгованості перед Пенсійним фондом на суму 1492,1 тис. грн.

 

Виставлено 175 вимог про сплату боргу.

 

З метою притягнення до кримінальної відповідальності платників, які мають заборгованість перед бюджетом Фонду в значних, великих та особливо великих розмірах, згідно зі ст. 364 КК України, управлінням ПФУ в м. Ромни протягом першого пів­річчя цього року направлено 4 матеріали до міжрайонної прокуратури.

 

У результаті несвоєчасного розрахунку з Фондом працівники підприємств-боржників не можуть розраховувати на під­твердження страхового стажу за період, протягом якого не сплачено внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування. Тому звертаємо увагу працівників на їх право звернутися до суду задля відновлення соці­альної справедливості з вимогою сплати страхових внесків за рахунок роботодавця-боржника.

 

Алла БІЛЕНКО,

начальник управління

ПФУ в м. Ромни.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг