Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Слухняні гирі у Михайла
Слухняні гирі у Михайла
Вісті Роменщини
Середа, 12 серпня 2009, 10:30      Ромни, Сумська область

З дитинства полюбив він спорт і хотів виступати в цирку акробатом. Уже почав тренування у відомого на той час в Україні циркача Валентина Сітала, але мрія не збулася. Відслужив у армії. Після демобілізації навчався у Глинському СПТУ, почав займатися боротьбою. Три рази на тиждень їздив у  Ромни на тренування. Потім раптово передумав і став самостійно займатися гирьовим видом спорту.

 

У 1977 році він представляв Роменський район на обласних змаганнях. Після вдалого виступу його зарахували до збірної команди Сумської області (категорія більше 90 кілограмів). У 1979 році на Всесоюзному турнірі на приз Героя Радянського Союзу Уманського виконав норматив майстра спорту України і п'ять разів підряд ставав абсолютним чемпіоном. У 1984 році він установив власний рекорд. Правою рукою гирю 32 кг (два пуди) за 50 хвилин вижав 600 разів. Потім переклав гирю у ліву руку і ще підняв 101 раз, що в сумі двоєборства становить 701 раз за годину.

 

У 1986 році на всесоюзних змаганнях з гирьового спорту у Москві він став абсолютним чемпіоном Радянського Союзу і виконав норматив майстра спорту СРСР.

 

Гирьовому спорту Михайло Іванович Левченко віддав майже все своє життя. Підготував багато молодих спортсменів-розрядників. Серед них і майстер спорту Олександр Баранік. У свої 60 років ювіляр піднімає на мізинці правої і лівої руки дві гирі по 32 кг кожна 10 раз.

Як бачимо, наш земляк має багато нагород, ще більше уболівальників та шанувальників.

 

Вітаємо Михайла Левченка з ювілеєм, зичимо добра, здоров'я, всіх гараздів у жит­ті.       

 

Микола ЧЕРНИШ.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел