Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Централізована система електронної звітності
Централізована система електронної звітності
Вісті Роменщини
Вівторок, 11 серпня 2009, 12:31      Ромни, Сумська область

Наказом ДПА України № 168 від 6.04.2009 року впроваджена централізована системи подачі електронної звітності. З 26.06.2009 р. платники податків мають можливість подавати електронні звіти до інспекцій, в яких вони знаходяться на обліку, через Центр обробки електронних звітів ДПА України. Його поштова адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Для шифрування електронної звітності на центр обробки електронної звітності ДПА України платники податків, що використовують засоби електронних цифрових підписів від АЦСК ТОВ "Український сертифікаційний центр" чи ДП "Українські спеціальні системи", використовують сертифікат 19355711 04FC68.crt. платники податків, що використовують  засоби ЕЦП від АЦСК ЗАТ "ІВК" або ТОВ "Арт-Майстер", - сертифікат 19355711.сеr.

 

На етапі впровадження централізованої системи електронної податкової звітності платників податків центр обробки електронної звітності працюватиме з 8.00 до 20.00 год. щодня, крім вихідних, святкових і неробочих днів.

 

Звертаємо увагу: поштова скринька Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду виведена з експлуатації.

 

Роменська МДПІ.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop14
konotop14