Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Подамо руку допомоги
Подамо руку допомоги
Вісті Роменщини
Вівторок, 11 серпня 2009, 12:28      Ромни, Сумська область

Під час кризи нелегко доводиться всім, надто ж потерпають від неї незаможні. Це одинокі престарілі, багатодітні сім'ї, пенсіонери. На їх захисті від бід та негараздів стають владні структури, громадські організації. Вирішенням проблем стареньких та інших верств населення займається і Роменська міська організація Товариства Червоного Хреста. Наш співрозмовник - її голова Г.М. Пальчик.

 

- Галино Миколаївно, чим конкретно займаються ваші працівники?

 

- Оскільки ми обслуговуємо переважно стареньких, які вже мають проблеми із здоров'ям, то і працюємо в цьому руслі. Створено центр медико-соціальної допомоги для одиноких громадян похилого віку. започаткував його першим в області Григорій Стрельченко, який  на той час працював за­ступником міського голови. Щовівторка в нас приймає хворих лікар-терапевт, а медсестри проводять призначені процедури. Обслуговуємо жителів міста як в стаціонарі, так і вдома. Тримаємо прямий зв'язок з лікарнею, підсобляємо медикам в обслуговуванні хворих. Сумлінно виконують свої обов'язки медичні сестри Ольга Тернова, Наталія Хоменко, Лідія Мельник, Галина Дорошенко.

Працює також пункт прокату інвалідного інвентарю, користуються люди візками, милицями, є також банк одягу.

 

- Звідки надходять кошти на заробітну плату медикам, розрахунки за енергоносії та ін.?

 

- Медпрацівники фінансуються за рахунок центрального комітету Товариства Червоного Хреста. Допомагають нам і керівники підприємств, організацій, підприємці і просто люди, які переймаються проблемами ближніх. У минулому, коли країна була багатшою, спонсорської допомоги було більше. Але й сьогодні люди не забувають обділених долею. Насамперед хочеться подякувати депутату обласної ради, директору ДГ "Агрофірма "Надія" П.О. Черненку, депутату районної ради (ФГ "Урожай") М.І. Шевченку, за надані продукти. Вже роками переймаються проблемами малозабезпечених верств населення підприємці Костянтин Малишев, Едуард Бондаренко. Щороку посильну допомогу надає районна державна адміністрація (голова П.М. Кривогуз). Як відомо, у приміщенні Товариства Червоного Хреста сталася пожежа (уже знайдено чоловіка, який вночі здійснив підпал). Довелося проводити капітальний ремонт. На нашу біду відгукнулися керівники Роменського ВПУ - Сергій Коваленко, заводоуправління з виробництва будівельних матеріалів - Микола Башта, ЗАТ "Роменська ГТФ" - Олександр Лакиза, ТОВ "Ганг-Д" -  Григорій Негреба.

 

Приміщення, можна сказати, вже відремонтоване, залишилося приакуратити лише одну кімнату. І все це вдалося здійснити завдяки спонсорській допомозі всіх, хто не байдужий до чужої біди. Старанно потрудилися на ремонті приміщень і співробітники Червоного Хреста.

Слід наголосити, що надати допомогу Товариству Червоного Хреста може кожен. Для цього треба стати членом організації і сплачувати 2 гривні за рік. Про це ми нагадуємо керівникам підприємств листами, і люди відгукуються.

 

Роки летять непомітно, але швидко. Незчується кожен із нас, як стане на порозі старості.  Тож давайте сьогодні оточимо одиноких престарілих турботою та увагою, щоб завтра не було пізно.

 

Розмову записав

Микола ЛАВРИК.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

10
10