Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Вимоги до виконавчого документа
Вимоги до виконавчого документа
Вісті Роменщини
Вівторок, 11 серпня 2009, 12:25      Ромни, Сумська область

Примусове виконання рі­шень в Україні покладається на Державну виконавчу службу. Державний виконавець відкриває виконавче провадження на підставі виконавчого документа, який повинен відповідати вимогам Закону України "Про виконавче провадження".

 

Він повинен містити: назву документа, дату видачі та найменування органу, посадової особи, що його видали, дату і номер рішення, за яким його видано, найменування (для юридичних осіб) або прізвище, ім'я та по батькові  - для фізичних осіб стягувача і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний номер суб'єкта господар­ської діяльності стягувача та боржника за його наявності (для юридичних осіб), індивідуальний ідентифікаційний номер стягувача та боржника за його наявності (для фізичних осіб -платників податків), а також інші відомості, якщо вони відомі суду чи іншому органу, що видав виконавчий документ, які ідентифікують стягувача та боржника чи можуть сприяти примусовому виконанню. Також у документі має бути резолютивна частина рішення, дата набрання чинності рішенням, строк пред'явлення виконавчого документа до виконання. Він має бути підписаний уповноваженою посадовою особою і скріплений печаткою. Законом можуть бути встановлені також інші додаткові вимоги.

 

Невідповідність виконавчого документа вимогам Закону України "Про виконавче провадження" є підставою для відмови у відкритті виконавчого провадження.

 

Більш детальну інформацію з даного питання можна отримати у відділі державної виконавчої служби Роменського міськрайонного управління юстиції за адресою: м. Ромни вул. Щучки, 9 або тел.: 2-26-79, 2-16-94.

 

Людмила БАРДАЧЕНКО,

державний виконавець ВДВС Роменського міськрайонного управління юстиції.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

35
35