Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини До святої водиці
До святої водиці
Вісті Роменщини
Вівторок, 11 серпня 2009, 10:54      Ромни, Сумська область

Літній сонячний ранок. Автобус пригальмував у с. Овлаші. З нього висипали святково зодягнені, з букетами квітів у руках городяни.  Люди радісно-збуджені, бо приїхали в село для того, щоб взяти участь у хресній ході до криниці, святого місця, де обраним явилася ікона Казанської Божої Матері.

 

Ця хода відрізнялася від попередніх  насамперед масовістю. За підрахунками "на око", в ній взяло участь близько 400 чоловік. Приємно, що було багато маленьких діток, яких тримали на руках, везли в колясках. Священики, парафіяни  прибули  й з сусідніх приходів. Багатолюдній ході, напевно, сприяло й те, що відкрилася криниця. Її цілющу святу воду вже скуштувало багато людей.

 

І ось учасники святкової події спускаються в Редьчин яр. Навкруги все квітне, пахне травами, лісовою свіжістю. Криницю упорядкували, поставили зруб, вирівняли навколишню територію, припасли відро, лійки.

 

Представники духовенства міста і району відправили акафіст Божій Матері, освятили воду і окропили присутніх.

 

Від цього дійства серце наповнюється ні з чим незрівняним почуттям, обличчя сяють радістю. У Біблії мовлено: "Коли множаться праведні, радіє народ. Як панує безбожний - то стогне народ". Хресний хід своєю масовістю підтвердив, що число віруючих множиться. А якщо так, то є надія на те, що людяність, всепрощення, добро знову восторжествують.

 

Микола ЛАВРИК.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

14
14