Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Звідусіль
Вісті Роменщини
Середа, 29 липня 2009, 11:42      Ромни, Сумська область

«Батьківщині» - 10

У Києві пройшли урочисті збори з нагоди 10-ї річниці утворення Всеукра­їнського об'єднання "Батьківщина". Його учасниками стали, зокрема, представники Роменських партійних організацій та ВМГО "Батьківщина молода".

Серед делегатів М.М. Малик, А.В. Холявко, Ж.І. Омельченко, які стояли біля витоків народження у нашому місті однієї з найпотужніших на сьогодні в Україні політичної сили. Люди зробили свій вибір: ми маємо одну з найсильніших фракцій у Верховній Раді, а наш лідер Юлія Тимошенко очолює уряд, який, незважаючи на світову кризу, успішно справляється зі своїми обов'язками - люди вчасно отримують зарплати й пенсії.

Любов ЯЦУРА,

депутат міської ради.

 

«Золота» зустріч

Нещодавно у Погожо­криницькій школі зустрілися випускники 1959 року. Минуло півстоліття відтоді, як вони востаннє чули шкільний дзвоник.

Ще минулого року організувалася ініціативна група з підготовки зустрічі. До її складу увійшли Н.А. Бандурка, В.Я. Поліщук, М.С. Яковенко. Та найбільше зусиль доклав до організації заходу І.І. Галенко, який мешкає аж у Москві. Він зібрав адреси випускників, домовлявся з кожним. З'їхалися майже всі: з Росії, Білорусі, з різних куточків України. Було весело, цікаво. Товариші розповідали про своє життя-буття, обмінювалися сувенірами, відвідали могили вчителів і однокласників. Заступник директора О.І. Чорнобук повідала історію школи за останні 50 років.

Велику допомогу в ор­ганізації та проведенні зустрічі надали сільський голова В.К. Сердюк, кухар Н.М. Бандурка. Дякуємо їм за це.

Ніна КУДІНОВА.

 

Калейдоскоп подій

Минулий навчальний рік запам'ятався учням ЗОШ № 4 цікавими подорожами місцями козацької слави. Групи юних туристів відвідали Запоріжжя, побували на острові Хортиця, у музеї історії Запорозької Січі, в історико-меморіальному комплексі "Батурин - Гетьманська столиця".

У школі започатковано фестиваль учнівських талантів. Протягом року кожен клас демонстрував свої здібності в різних видах мистецтва. Продовжує роботу пошуковий загін "Кліо". Недавно його делегація побувала в Київській ЗОШ № 195, щоб зібрати матеріали про підпільницю, нашу землячку Тетяну Маркус. Вони доповнили шкіль­ну тематичну експозицію, відкриту в День Перемоги.

Учні нашої школи представляли місто на обласному зльоті-конкурсі загонів юних інспекторів руху, що пройшов у Сумах. Готували команду вчителі й ін­спектор ДАІ Є.В. Булавко. Роменці увійшли в п'ятірку кращих команд області.

Оксана КОНОВАЛЕНКО
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

11
11