Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Вибори. Соцзахист. Полігон.
Вибори. Соцзахист. Полігон.
Вісті Роменщини
Середа, 29 липня 2009, 11:02      Ромни, Сумська область

Наближення президентських виборів все більше впливає на життя в країні й Ромнах зокрема. Так, на апаратній нараді, яку вів міський голова Павло Помаран, за­слухано інформацію начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Валерія Спичку про стан первинного уточнення даних. Він повідомив, що з 1 серпня ЦВК розсилатиме громадянам повідомлення з даними про них. У разі виявлення неточностей необхідно до 15 вересня звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців за адресою: м. Ромни, б-р Шевченка, 65. Також необхід­но звертатися у відділ і у випад­ку, коли сусіди вже отримали таке повідомлення, а ви - ні.

Про надання пільг та допомог, пов'язаних із охороною материнства і дитинства, доповів начальник УПСЗН міськвиконкому Юрій Скиба. Затримки виплати коштів немає, наголосив він. Діє молочна кухня. Доповнила ін­формацію головний лікар ЦРЛ Валентина Гунькова. Для малюків із малозабезпечених родин молочні суміші можна отримувати безкоштовно, необхідно лише надати довідку. Підсумував розгляд питання заступник міського голови Володимир Книга, зазначивши, що в Ромнах постійно відбуваються різноманітні заходи, реалізуються програми і проекти на підтримку материнства, діє консультпункт для молодих сімей і тих, хто планує одружитися, забезпечується пільгове оздоровлення дітей з малозабезпечених, багатодітних родин.

Про рівень впорядкування міського полігону твердих побутових відходів йшлося у виступі інженера з охорони навколишнього середовища ПП "Еліпс" Григорія Стрельченка. Стан справ бажає бути кращим. Головна причина неналежного облаштування полігону традиційно звична - відсутність коштів. До того ж, як мовиться, на носі питання визначення місця розташування нового полігону або розширення вже діючого.

Представник райСЕС Олек­сандр Орлов зосередив увагу присутніх на явній недостатності рекультиваційних та інших робіт на полігоні. У свою чергу керівник ПП "Еліпс" Армен Агаханян за­значив, що зроблено все можливе для нормального функціонування міського звалища.

Начальник головного управління міського господарства Михайло Кочерга запропонував виїхати на полігон і на місці визначитися із першочерговими кроками. Ряд проблем можна вирішити без залучення значних сум коштів завдяки господарському під­ходу, переконаний він.

Міський голова Павло Помаран доручив своєму за­ступнику Юрію Литвиненку проконтролювати розробку чітких і конкретних заходів для забезпечення подальшої експлуатації полігону, виходячи з непростих економічних реалій сьогодення, та закликав контролюючі організації не вимагати неможливого, а керівництво "Еліпса" й комунальників не планувати нереального.

Завершуючи нараду, Павло Помаран наголосив на необхідності господарського підходу під час вирішення будь-якого питання і об'­єднання зусиль для подолання кризових явищ. Чи почули й зрозуміли очільника міста -  покаже вже найближче майбутнє.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг