Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Допомога по догляду за дитиною
Допомога по догляду за дитиною
Вісті Роменщини
Середа, 29 липня 2009, 10:59      Ромни, Сумська область

Право на допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку має один із батьків дитини, усиновлювач, опікун, дідусь, бабуся, інший родич, який фактично здійснює догляд за дитиною.

Розмір допомоги становить різницю між 75% прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше ніж 130 грн. (гарантований мінімум). Тобто максимальний розмір допомоги з 1 січня 2009 р. - 501 грн. 75 коп. (у разі відсутності будь-яких доходів у сім'ї).

Виплата допомоги в розмірі, що перевищує мінімальний, здійсню­ється протягом шести календарних місяців. Якщо особа, якій призначена допомога, після закінчення зазначеного строку не підтвердила право на призначення допомоги у розмірі, що перевищує мінімальний, вона виплачується у мінімальному розмірі (130 грн.).

Для призначення допомоги у більшому розмірі, ніж мінімальний, необхідно звернутися в управління праці та соці­ального захисту населення за місцем отримання допомоги і подати: заяву, довідку про склад сім'ї, декларацію про доходи та майновий стан, довідки про доходи сім'ї за попередні 6 місяців.

За більш детальною інформацією звертайтеся в єдину приймальну УПСЗН міськвиконкому  (м. Ромни, б-р Шевченка, 8, 1-й поверх, тел. 2-15-36) або в єдину приймальну УПСЗН райдержадміністрації (м. Ромни, вул. Коржівська, 5, тел. 2-22-76).

Світлана ТАРАСОВА,

начальник відділу допомог УПСЗН міськвиконкому.

Олена БАШКІРОВА,

начальник відділу соціальних допомог та субсидій УПСЗН райдержадміністрації.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

55
55