Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Комунальні дилеми
Комунальні дилеми
Вісті Роменщини
Середа, 01 липня 2009, 12:37      Ромни, Сумська область
Останнім часом більшість питань, що розглядаються на апаратних нарадах у міськвиконкомі, стосуються виключно головного управління міського господарства (ГУМГ). Щоправда, мова найчастіше йде про контроль над роботою комунальних підприємств, а не про безпосереднє виконання тих чи інших робіт у місті.

 

 

Зокрема, на одному із засідань заступник міського голови Ю.А. Литвиненко, вкотре піднімаючи тему покращення опалення взимку, звернув увагу теплопостачальників на проблему промивки внутрішньобудинкових тепломереж - деінде її не проводили 20 років, а тепер ця процедура може пошкодити труби. Не врегульована й система розподілення тепла.

 

 

Доповідаючи про заходи із санітарної очистки, начальник ГУМГ М.Г. Кочерга повідомив, що розроблено й погоджено з санітарним лікарем графік вивезення сміття. До створення загальної схеми санітарної очистки міста залучатимуть спеціалізований інститут.

 

 

Енергоменеджер Л.Я. Рубан проаналізував стан електромереж, які не розраховані на сучасні навантаження. Проблему визнали потенційно небезпечною. Її розв'язання почнуть з розповсюдження досвіду енергозбереження, зокрема використання економних лампочок, а також моніторингу споживання цього виду енергії в "часи пік".

 

 

Відповідні служби серйозно підійшли до ремонту приміщення міського центру культури і дозвілля, адже його стан можна назвати перед­аварійним. Розпочнуть з во­до- і теплопостачання.

 

 

Щодо облаштування місць, де ремонтували підземні комунікації, міський голова П.І. Помаран доручив виставляти поруч стенди з прізвищами замовників робіт, якщо заходи з благоустрою не завершили (не заасфальтували та ін.).

 

 

Продовжуються роботи з окреслення меж міста. Коса найшла на камінь, коли торкнулися підприємств, що знаходяться на території міста, але сплачують податки у ра­йонний бюджет. Сторони шукають компроміс.

 

 

Юрій ПРОКОПЕНКО.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Залізничий вокзал
Залізничий вокзал