Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Громада оцінить дії кожного
Громада оцінить дії кожного
Вісті Роменщини
Понеділок, 15 червня 2009, 08:01      Ромни, Сумська область
Останнім часом події в міській раді не можуть залишити осторонь навіть найменш політично активних роменців. Так, і на тридцять третій сесії міської ради п'ятого скликання вирішувались вкрай важливі для громади питання. Най­більш важливими і, як виявилось, досить незручними для деяких народних обранців стали питання подальшої діяльності приватного підприємства з водопостачання та водовідведення "Еліпс". Поштовхом для появи в порядку денному сесії питань щодо скасування тарифів на водопостачання та водовідведення, створення комунального підприємства "Міськводоканал", обговорення питання щодо розірвання договорів оренди майна міської громади з ПП "Еліпс" для пере­дачі його у користування кому­нальному підприємству стала безпрецедентна акція зі збіль­шення тарифів на воду та каналізаційні стоки відповідно у 2,68 та 2,28 раза, проведена А.А. Агаханяном за активної під­трим­ки міськвиконкому та місь­кого голови П.І. Помарана.  

 

Ми не оцінюватимемо дії депутатів, котрі підтримали ПП "Еліпс" і позицію міськвиконкому в питанні підвищення тарифів. Це їх вибір, і оцінку їх­ньої діяльності дасть громада міста на чергових виборах. У той же час як відповідальна політична сила хочемо висловити свою позицію і дати оцін­ку народним обранцям, що пройшли до ради за списками Народного Союзу "Наша Україна".

 

 

Депутати нашої фракції взяли участь у вирішенні багатьох важливих проблем Ромен. Серед основних питань слід згадати й недопущення закриття ЗОШ № 3, і наведення ладу щодо оренди комунального майна тим же ПП "Еліпс", за що протягом всього періоду користування не сплачено було ні копійки. Захищали й мережу позашкільної освіти, яку відділ освіти все ж скоротив за підтримки деяких депутатів, хоча ми зробили все можливе для протидії цьому. Наші депутати завжди відкрито висловлюють свою думку колегам з інших партій, доводячи свою позицію.

 

 

Для тих, хто цікавиться по­лі­тичним життям міста, ми не розкриємо секрет, сказавши, що найбільш протилежні думки всередині фракцій висловлюються саме в "НСНУ". Це, на нашу думку, є проявом демократії, ознакою відсутності надмірного централізму в фрак­ції. В той же час хочемо висловити категоричну й чітку позицію міської територіальної організації партії "НСНУ" з даного питання, яка має прямий і безпосередній вплив на всіх роменців. Рада міської організації "НСНУ", розглянувши на своєму розширеному засіданні із запрошенням депутатів та голів первинних організацій, що відбулось 15.05.2009 р., вирішила висловити свою категоричну незгоду із позицією окремих депутатів від партії "НСНУ": Ю.М. Журенка, О.М. Коробки, Ю.І. Рубана,  М.А. Самойліка, І.С. Хоменка, В.І. Яременка. Вони всупереч численним рішенням ради і конференції партії "НСНУ" на останньому засіданні сесії (від­сутній Ю.І. Рубан) блокували питання про скасування тарифів, для прийняття якого не вистачило лише 2-х голосів (за - 22 з необхідних 24), і питання про створення комунального підприємства "Міськводоканал". Натомість підтримали пе­ре­дачу техніки, отриманої від ЄС за програмою TAСIS, до­чір­нім підприємствам ПП "Еліпс". Ми вважаємо позицію вищезазначених депутатів, яка не відповідає рішенням міської партійної організації і своїм власним попереднім позиціям, протекціоністською, заангажованою, спрямованою проти ін­те­ресів громади міста і відверто зрадницькою по відношенню до колег по фракції. Багатьом з вищезазначених депутатів навіть довелось для цього змінити свою попередню позицію на протилежну (Ю.М. Журенко та нині позафракційний І.С. Хоменко, якого за рішенням конференції було виключено зі складу фракції. Вони брали раніше участь у роботі тимчасової контрольної комісії з перевірки ПП "Еліпс" та його ДП і мали на той час зовсім іншу позицію). А найстарший депутат фракції "НСНУ" І.С. Хоменко, вже "забувши", мабуть, що він є головою громадського об'­єднання споживачів "Довіра", відкрито від­стоює питання збільшення тарифів для приватного під­при­ємства пана Агаханяна.

 

 

Про причини таких змін своєї думки колег по партії во­ни не повідомили, не з'явившись на засідання ради. Оцінкою ж з боку однопартійців ста­ло винесення догани всім вищезазначеним депутатам. Також негативну оцінку своєї діяльності отримав і наш номі­нальний однопартієць, котрий фактично відстоює інтереси ін­ших політичних сил у міській ра­ді, а не інтереси громади, які відстоює наша політична пар­тія, міський голова П.І. Помаран.

 

 

У той же час хочемо відзначити чітку і послідовну діяль­ність щодо захисту інтересів громади в наболілому питанні з водопостачання населенню міста інших депутатів фракції "НСНУ": Н.І. Гори, В.М. Проценка, З.Л. Солярик. Вони своїми послідовними діями, спрямованими на захист громади від свавілля чиновників, довели необґрунтова­ність зміни тарифів. Най­ближчим часом депутати від нашої фракції через місцеві ЗМІ детального проінформують громаду про дійсний стан справ стосовно використання комунального майна і про розвиток подій у міській раді.

 

 

Діяльність міської терито­ріальної організації партії "Народний союз "Наша Україна" завжди була і буде спрямована на захист інтересів громади міс­та, а позиція окремих депутатів фракції щодо захисту комерційної діяльності приватних осіб не має нічого спільного з об'єктивною оцінкою реальності, є їх особистою думкою і завжди знайде оцінку з боку колег по партії, яку ми як відповідальна політична сила висловлюємо публічно, як би це прикро для нас не виглядало. Також хочемо подякувати, з на­дією на подальшу співпрацю, своїм колегам-депутатам з ін­ших фракцій, які разом з нами проводять постійну боротьбу зі свавіллям керівництва міста, захищають інтереси громади. Тільки в поєднанні зусиль всіх демократичних і патріотичних сил у міській раді ми бачимо наш загальний кінцевий успіх.

 

 

Слава Україні!


Пилип КРАВЧУК,
голова міської територіальної організації партії "НСНУ", депутат міської ради.

 

Андрій ЖАРИЙ,
голова депутатської фракції "НСНУ" в міській раді.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

38
38