Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Під час нересту рибалити заборонено
Під час нересту рибалити заборонено
Вісті Роменщини
Понеділок, 15 червня 2009, 07:16      Ромни, Сумська область
Наказом головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Сумській області № 16 від 10 березня 2009 року заборонено любительське рибальство на період нересту риби і розмноження інших водних ресурсів у всіх водосховищах з 1 квітня до 10 червня. У придаткових водоймах (непроточних за найнижчого рівня води: протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені) - з 1 квітня до 30 травня.Заборонено будь-який лов раків у період виношування ними ікри, личинок, першої і другої линок з 1 квітня по 20 травня та з 1 вересня по 10 жовтня.

 

 

 
Про це знають любителі риболовлі, оскільки щороку  аналогічна інформація публікується у засобах масової інформації. Проте є громадяни, котрі вважають, що закон не для них писаний. Таких у квітні виявлено 35. У них вилучено заборонені знаряддя лову: сітки, екрани, ятери… Складено протоколи та передано справи на розгляд суду, де й визначать міру покарання згідно з чинним законодавством.Закликаю всіх берегти багатства водойм, не нищити природу.

Також запрошую орендарів ставків у разі виникнення питань стосовно зариблення водойм звертатися до працівників "Сумидержрибоохорони" тел. 8-097-434-78-52.

 

 

Олексій СУХОВ,
інспектор "Сумидерж-рибоохорони".
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народні гуляння
Народні гуляння