Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини У Хмелові поціновують міськрайонку
У Хмелові поціновують міськрайонку
Вісті Роменщини
Четвер, 04 червня 2009, 10:30      Ромни, Сумська область
З 7 квітня триває передплатна кампанія на газети й журнали на друге півріччя. Серед розмаїття заходів, організованих Роменським центром поштового зв'язку № 3 та його підрозділами на місцях, особливо привертають увагу Дні передплатника. Нещодавно такий захід проведено у Хмелові. Відбулося дійство у клубі, що гостинно відчинив свої двері для всіх бажаючих перед­платити часописи, випробувати удачу в лотереях, при­дбати конверти, взяти участь у розіграшах призів. Все це й багато іншого пропонували працівники місцевого відділення зв’язку, яке очолює Алла Журід, та їх колеги з ЦПЗ № 3.  

 

- Незважаючи на складнощі, працівники центру поштового зв'язку розуміють потріб­ність і важливість своєї праці, самовіддано виконують покладені на них обов'язки, - зазначив директор ЦПЗ № 3 Микола Грек. - І однією з добрих традицій є проведення Днів передплатника. Мешканці того чи іншого населеного пункту ознайомлюються з новаціями, які пропонує "Укрпошта", прагнуть більше дізнатися про улюблені видання, отримати заряд бадьорості й гарного настрою. У Хмелові такий захід відбувається не вперше, і ми завжди раді бачити всіх, хто завітав на свято.

 

 

Найбільш енергійними виявилися юні хмелівчани: від бажаючих продемон­струвати свої таланти у численних конкурсах не було відбою. Ведуча Алла Хорошаєва ознайомила присутніх з історією виникнення  і розвитку пошти, розповіла про сучасні можливості УДППЗ "Укрпошта". Спектр послуг поштовиків, до речі, надзвичайно широкий: від доставки преси, кореспонденції, товарів першої необхідності до бронювання квитків на потяги і літаки.

 

 

Додали гарного настрою виступи школярів, котрі декламували вірші про пошту і листонош, перелічували назви друкованих видань, співали, розповідали гуморески. Кожен з учасників самодіяльності отримав приз.

 

 

Відзначили також і найактивніших передплатників. Так, цього дня на 312 гривень передплатила 16 видань Наталія Жеребна. Друге місце посіла Ольга Загайко, третє - Любов Щебетун, четверте - Любов Москаленко, п'яте - Євгенія Зубкова. Всі вони нагороджені передплатними абонементами на міськрайонну газету "Вісті Роменщини" на друге пів­річ­чя.

 

 

Загалом цього дня хме­лів­чани передплатили 60 друкованих видань на суму 2265 гривень, з них 12 екземплярів міськрайонки на півроку. Серед поціновувачів "Вістей Роменщини", зокрема, пос­тійний читач, пенсіонер Іван Голуб. Він передплатив видань на 80 гривень, в тому числі й наш часопис.

 

 

Подякувала листоношам за сумлінну працю, високий рівень обслуговування Хмелівський сільський голова Любов Щебетун, зазначивши, що поштове відділення було й залишається одним з осередків стабільності у наш непростий час.

 

 

На завершення варто нагадати, що триває перед­плата на "Вісті Роменщини" на друге півріччя. Стан справ у районі найкраще проілюструють дані, наведені нижче. 

 

 

Андрій ЛЮБСЬКИЙ.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Пам'ятники Кавалеридзе
Пам'ятники Кавалеридзе