Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Востаннє про вкрадену бочку
Востаннє про вкрадену бочку
Вісті Роменщини
Четвер, 04 червня 2009, 10:20      Ромни, Сумська область
Врешті Верховний Суд України поставив крапку в справі за позовом М. Коцупія про захист його честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди. Аби він ще в чомусь нас не звинуватив, процитуємо дослівно вердикт від 8 квітня 2009 року Ухвали іменем України Колегії суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України в складі головуючого Лященко Н.П., суддів Жайворонок Т.Є., Костенка А.В., Мазурка В.А., Перепічая В.С.: "Скасовуючи рішення суду першої інстанції в частині стягнення моральної шкоди та поділу судових витрат і відмовляючи в задоволенні цих позовних вимог Коцупія М.М., суд апеляційної ін­станції обґрунтовано виходив із того, що інформація, яка опублікована відповідачами в статті "Не доріс", отримана ними з офіційних джерел, тому вони не були зобов'язані перевіряти її достовірність і не можуть нести відповідальність за її розповсюдження.  

 

При розгляді справи Апеляційним судом не були порушені норми матеріального й процесуального права, а наведені в скарзі доводи є необ­ґрунтованими та правильність висновків суду не спростовують, тому Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України не знаходить підстав для задоволення касаційної скарги.

 

Керуючись ст. 337 ЦПК України, Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України ухвалила:

 

Касаційну скаргу Коцупія Миколи Михайловича відхилити.

 

 

Рішення Апеляційного суду Сумської області від 2 липня 2008 року залишити без змін.

 

 

Ухвала оскарженню не підлягає".

 

 

Отже, інформація, опублі­кована нами в статті "Не доріс", отримана з офіційних джерел, і ми не були зобов'язані перевіряти її досто­вір­ність і не несемо відповідальності за її розповсю­дження. Такий висновок мав би зробити ще суд першої інстанції - Роменський міськрайонний (суддя Є.Д. Глущенко). І не було б майже півторарічної судової тяганини, не було б викривлення фактичних свідчень, не з'явився б міфічний договір купівлі-продажу, не зменшилася б у розмірах та злощасна бочка. Не потрапили б у неприємну ситуацію  заступник начальника міського відділу внутрішніх справ Ю.І. Бойко, заступник міжрайонного прокурора Д.М. Шкеть, екс-губернатор П.С. Качур. За всім цим - людські нерви, ви­трачені час, кошти, папір. Справа завершена. Але знаки запитань залишились.

 

 

Дехто каже, що рано радіємо, бо Коцупій такий, що й до Європейського Суду дійде. Але саме згідно з положеннями Європейської Конвенції з прав людини ми маємо право на свободу виявлення поглядів та право на оприлюднення своїх думок.

 

 

Віктор УСИК.
Надія КАРПЕНКО.
Анатолій БАРТОШ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Вітання
Вітання