Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Потрібен електрик? Телефонуйте
Потрібен електрик? Телефонуйте
Вісті Роменщини
Четвер, 04 червня 2009, 10:15      Ромни, Сумська область
Леонід Рубан, енергоменеджер головного управління міського господарства:– На сьогодні надзвичайно актуальним є питання скорочення споживання природного газу. І найперспективнішою альтернативою є електроенергія. Тож створення аварійно-ремонтної служби однозначно на часі. Ініціативу  Сергія Іщенка потрібно підтримати. Адже нині надходить багато звернень від мешканців і до нас, і до міського голови, що ЖЕКи не ремонтують електропроводку і т. п. Але ж у приватній оселі вони й не повинні цього робити. Тепер громадяни знатимуть, до кого звертатися в разі потреби.   

 

Ще не так давно основними електроприладами, якими користувалося населення, були холодильник, телевізор і праска. Але час не стоїть на місці. За останні роки в наш побут масово ввійшли електрокотли, електрообігрівачі, пральні машини та інші винаходи людства. Всі вони покращують життя і побут громадян. І тут постає проблема під­клю­чення обладнання (особливо такого, що потребує обов'язкового заземлення). Та й нову розетку чи вмикач не кожен зуміє встановити cам.

 

Виявилося, що надати цю послугу громадянам просто нікому. РЕМ працює "до лічильника", ЖЕКи теж не передбачили її в переліку робіт, за які громадяни платять кош­ти. Звичайно, без проб­­лем можна домовитися з працівниками вищеназваних або інших установ "у приватному порядку". Та це вже "самодіяльність".

 

З 2004 року підключенням електроприладів, прокладенням та ремонтом внут­рішніх електромереж у нашому місті займається служба "Електросервіс", яку очолює Сергій Іщенко. А нещодавно він звернувся до міської влади з ініціативою створення в Ромнах аварійно-ремонтної служби для ліквідації пошкоджень внутрішніх електромереж. Про роботу служби, плани на майбутнє розповів її керівник:

 

- У 2004 році я зареєструвався як підпри­ємець, отримав усі необхідні ліцензії на виконання електромонтажних робіт й розпочав працювати у сфері приватного бізнесу. Спочатку займалися ремонтом уже існуючих та прокладенням нових внутрішньобудинкових електромереж у місті й ра­йоні не лише в домівках, а й в закладах освіти, охорони здоров'я. В процесі роботи виникла ідея створення спе­ціалізованої аварійно-ре­монт­ної служби. Адже зі збільшенням кількості електроприладів у домівках зростає навантаження на електромережі й відповідно вони частіше виходять з ладу. Ліквідувати ж неполадки, особливо у вихідні та святкові дні, фактично нікому.

 

- Які ще послуги пропонуєте роменцям?

 

- Замінюємо, встановлюємо нові розетки, вимикачі, підключаємо різно­ма­нітні побутові прилади, монтуємо системи електроопалення, допомагаємо замовнику оформити необхідні документи…

 

- До вас можуть звертатися й фірми, організації?

 

- Так. До речі, зараз посилені вимоги безпеки, необхідно, щоб на підприєм­стві був відповідальний за електрогосподарство. Проте не кожен може утримувати відповідного спеціаліста. У нас же є дозвіл на проведення робіт підвищеної небезпеки, що дає змогу укладати договір і брати на обслуговування ту чи іншу установу.

 

- Куди необхідно звертатися громадянам у разі потреби?

 

- Оскільки наша адреса найближчим часом зміниться, назву поки що лише контактні телефони: у будень з 8.00 до 17.00 год. замовлення приймає диспетчер за номером 2-27-16, у святкові та неробочі дні телефонуйте на мо­біль­ний - 8-067-573-77-47.

 

-  Яка вартість послуги?

 

- Виклик по місту коштує 15 гривень. До цієї суми додаються вар­тість роботи й ціна матеріалів.

 

- Тож замовнику не доведеться шукати най­ближчий магазин, де продається провід і т.п.?

 

 - Ні. Ремонтна бригада забезпечена всім необхідним.

 

- Мешканці району теж можуть звертатися?

 

- Так. У такому випадку виклик оцінюється залежно від відстані до населеного пункту.

 

- Дякую за розповідь. Сподіваюся, аварійно-ремонтну службу буде створено якнайшвидше.

 

Спілкувався 
Павло КЛЮЧНИК.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009