Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Свинячий грип: сало безпечне
Свинячий грип: сало безпечне
Вісті Роменщини
Четвер, 04 червня 2009, 10:00      Ромни, Сумська область
Світова громадськість стривожена кількістю випадків свинячого грипу А(Н1N1) серед людей, зареєстрованих у 21 країні світу. Від нього померло 27 осіб. У всіх підтверджених випадках мала місце грипоподібна недуга. Більшість хворих - молоді люди без попереднього порушення стану здоров'я.  

 

Подібні віруси раніше не виділялися ні від свиней, ні від людей. За даними ВООЗ, не встановлено зв'язку між зараженнями і вживанням свинини чи доглядом за свинями. Новий вірус А(Н1N1), що зазнав мутації, передається від людини до людини.0

 

 

На Роменщині захворюваність гострими респіраторними інфекціями не перевищує міжсезонного рівня. Протягом чотирьох місяців нинішнього року вона знизилася в 1,2 раза у місті і в 1,4 - в районі порівняно з відповід­ним періодом минулого року.

 

 

Варто прислухатися до порад спеціалістів, які радять по можливості відкласти поїздки до "інфікованих" країн. Якщо це неможливо, уникайте там людних місць та людей з ознаками грипу (нежить, кашель), бажано носити чотиришарову марлеву маску. Повернувшись, будьте особливо уважні до свого здоров'я.

 

 

За найменшої підозри звер­тайтеся до лікарів. Не треба гребувати й традиційними протигрипозними лікарськими та народними заходами вдома. І хоча немає чітких ознак того, що свинячий грип пов'язаний із хворобами свиней, рекомендуємо мінімізувати контакти з хворими свинями, повідомляти про них медичні служби, дотримуватися особистої гігієни під час будь-яких контактів з тваринами. Це особливо важливо під час їх забиття.

 

 

Якщо у вас виникнуть запитання щодо профілактики або лікування свинячого грипу, звертайтеся у епідемвідділ райСЕС тел. 2-16-21 або в кабінет інфекційних захворювань міської поліклініки тел. 2-25-37.

 

 

Микола БОЙКО,
головний лікар райСЕС.

 

 

Леонід ОМЕЛАЄНКО,
завідуючий епідемвідділом райСЕС.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Нива
Нива