Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Термін продовжено, але варто поспішити
Термін продовжено, але варто поспішити
Вісті Роменщини
Четвер, 04 червня 2009, 09:56      Ромни, Сумська область
Державний технічний огляд автотранспорту - головна передумова безпеки на дорогах. Особливостями цьогорічного проходження ДТО поділився з нашим кореспондентом начальник Роменського відділення ДАІ підполковник міліції Анатолій ЩЕРБИНА.  
- Анатолію Миколайовичу, кілька слів про хід техогляду автотранспорту.

 

- Цьогорічному техогляду підлягає автомототранспорт, рік випуску яких завершується на непарну цифру. У зоні відповідальності нашого підрозділу це 9706 одиниць, а також 100 автобусів і 58 бензовозів. Крім того, перереєстровані транспортні засоби у зв'язку із зміною номерного знака або переобладнанням після реєстрації новим власником у підрозділах Держ­автоінспекції подаються на техніч­ний огляд протягом 10 діб. Вже пройшли техогляд більше 1300 автомобілів.

 

- Відомо, що в Ромнах видати відповідну довідку може лише ПП Пелепей. Чи достатньо подібних установ на Сумщині?

 

- На сьогодні на території області існує 24 суб'єкти господарювання підприємницької діяльності, які мають право проводити технічний огляд транспортних засобів. Цього достатньо, особливо зважаючи на те, що термін проходження продовжили до 15 грудня. Однак досвід попередніх років свідчить, що величезні черги автовласників виникають у підрозділах ДАІ лише за кілька днів до його закінчення. Тому, щоб не втрачати  часу (для перевірки автомобіля потрібно близько 20 хвилин), пропонуємо власникам транспортних засобів виконати цей захід заздалегідь. Станція діагностики незабаром поновить акредитацію для перевірки технічного стану мотоциклів, що нині призупинена.

 

- Назвіть причини, які най­час­тіше заважають пройти тех­огляд. Де можна отримати докладніші консультації? 

 

 - Нерідко не відповідають вимогам тонування віконного скла автомобіля, його зовнішній вигляд, стан рульових тяг та ін. З будь-яких питань щодо проведення технічного огляду в Державтоінспекції здійснюють прийом чотири дні на тиждень (крім понеділка, четверга та неділі) з 9.00 до 17.00 год., у суботу - з 9.00 до 14.00 год.

 

 

Додам, що у разі несвоєчасного проходження державного тех­ніч­ного огляду водії притягуватимуться до адміністративної відповідальності за ч.1 статті 121 КУпАП. Штрафні санкції сягатимуть від 340 до 425 гривень.

 

 

Підготував
Денис МЯГКОВИЧ.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

12
12