Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Коли діти без нагляду
Коли діти без нагляду
Вісті Роменщини
Четвер, 04 червня 2009, 09:51      Ромни, Сумська область
За даними Держкомстату, в 2008 році від нещасних випадків у невиробничій сфері загинули 1523 дитини (2007 рік - 1505): через випадкові утоплення та занурення у воду - 342, від нещасних випадків, пов'язаних із транспортом, - 302, через випадкові механічні удушення - 248, викликаних вогнем та полум'ям - 123. На превеликий жаль, діти потрапляють у складні та небезпечні для життя ситуації через незнання чи нехтування елементарними правилами безпеки. Загроза їх травмування та загибелі у побуті найчастіше виникає під час літніх канікул. Тому необхідно проводити належну масово-роз'яснювальну, навчальну роботу серед дітей. В травні у всіх навчальних закладах  проведено тижні знань безпеки життєдіяльності.  

 

Критичний стан, що склався із зростанням кількості смертельних випадків та травмування серед дітей, змушує Міністерство з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслід­ків Чорнобильської катастрофи та Міністерство освіти і науки України звернутися до кожного громадянина країни, особливо батьків.

 

 

Шановні батьки!

 

Не залишайте дітей без нагляду! Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

 

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у пово­дженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з ними про це. Пам'ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої  біди, потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації.

 

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!             


Олександр МАТВІЄНКО,
інспектор РВ ГУ МНС в Сумській області.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня