Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Шапошнік і далі головує
Шапошнік і далі головує
Вісті Роменщини
Понеділок, 01 червня 2009, 08:37      Ромни, Сумська область
15 травня відбулося друге пленарне засідання тридцять другої сесії обласної ради п'ятого скликання. На нього з'явилася рекордна кількість депутатів - понад 80. Як ніколи, депутати довго формували порядок денний. Хоч до його проекту вже було внесено більше 50 питань, стріли зійшлися ще навколо одного - щодо до­стро­кового припинення повноважень голови обласної ради. Першим цю пропозицію озвучив депутат  Володимир Кобзєв. Потім ви­словлювалися думки як за внесення цього питання до порядку денного, так і проти. Кожна пропозиція обґрунтовувалася.  

 

Коли присутні зголосилися внести на розгляд депутатів питання щодо відставки голови облради, розпочалися "дебати" відносно того, яким за черговістю його розглядати. За наполяганням більшості поставили першим.

 

Перед його розглядом слово взяв голова обласної ради В'ячеслав Шапошнік. Він висловив жаль, що депутати не дали можливості виступити йому зі звітом про роботу за період з травня минулого року по травень 2009 року. Адже позитивні напрацювання в діяльності обласної ради, яку він очолює, були. Для їх забезпечення консолідувалися представники різних полі­тичних сил. Свій стислий виступ В'ячеслав Шапошнік закінчив запевненнями, що він і надалі робитиме все можливе для того, щоб життя мешканців Сумщини було кращим.

 

До мікрофона по черзі підходили депутати. Іван Щастний, наприклад, закликав зберігати спокій і дотримуватися регламенту та законодавчих актів. Іван Ребенко нарікав, що на руках немає жодного офіційного документа. Мовляв, як можна вирішувати долю людини. Микола Березін звинувачував голову ради у недостат­ній роботі виконавчого апарату. Народний депутат України Сергій Підгорний дивувався, що ніхто навіть причин дострокового припинення повноважень голови обл­ради не назвав, не вислухали керівників районних рад, адміністрацій. Юрій Нефедов розчарувався в діяльності облради і звинуватив В'ячеслава Шапошніка у тому, що той не зміг належно організувати роботу фракції БЮТ.

 

 

Для проведення голосування було обрано лічильну комісію із семи депутатів, яку очолив Володимир Токар. До її складу ввійшли представники всіх фракцій.

 

Процес голосування пройшов організовано і оперативно, без порушення регламенту. Пропозиція щодо дострокового припинення повноважень голови обласної ради не набрала потрібної кількості голосів. Тож головою ради залишився В'ячеслав Шапошнік.

 

Це пленарне засідання запам'ятається багатьом ще й тим, що всі 52 питання порядку денного, за пропозицією депутата Володимира Дриги, були проголосовані в пакеті за три хвилини.

 

 

Всі довгоочікувані рішення прийняли. Обласна рада знову працює в нормальному режимі.

 

 

Федір ОСИКА.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Ромни
Ромни