Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини ...А також приємна місія
...А також приємна місія
Вісті Роменщини
Понеділок, 01 червня 2009, 08:27      Ромни, Сумська область
Дотримання державних гарантій соціального захисту та умов праці на підприємствах, а також рівень розвитку спортивних закладів Ромен вивчали на апаратній нараді під головуванням міського голови П.І. Помарана. Однак основну увагу приділили питанням благоустрою та вивезення сміття, зверненням громадян.

 

 

Як повідомив начальник УПСЗН міськвиконкому Ю.М. Скиба, у місті діє 68 під­при­ємств з несприятливими умовами праці. Більше двох тисяч працівників трудяться на робочих місцях зі шкідливими та важкими умовами пра­ці. Лише 72,8% з яких відповідно атестовано (тобто підтверджено право на піль­ги). Певні позитивні зрушення щодо атестації є, однак не скрізь. Зокрема, проблемною залишається ситуація у ТОВ "Таланпром". За інформацією представників райСЕС та відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, 809 з 814 працівників галузі промисловості пройшли плановий медогляд. Протягом першого кварталу сталося 3 нещасних випадки, пов'язаних з виробництвом.

 

 

Начальник відділу з питань ФК і спорту В.Л. Мельник доповів про стабільну роботу спортивних закладів. Він також зауважив, що перспективними видами спорту Ромен стали легка атлетика, футбол і боротьба дзюдо.

 

 

За оцінкою начальника ГУМГ М.Г. Кочерги, заходам з благоустрою потрібно присвятити ще кілька місяців, щоб привести місто в належний санітарний стан. Лише з "оболоні" вивезли 20 КамАЗів сміття. Перелік робіт поповнило підстригання газонів. До толоки підключилося близько 35% підприємств основного кола. Інших, зазначив Павло Помаран, "проситимуть публічно".

 

 

Мер також піддав критиці недостатню оперативність деяких керівників комунальних підприємств щодо фінансово-організаційних заходів, пов'язаних з перерахуванням та виплатою зарплати. А також ознайомив з листом від Асоціації міст і громад України з порадою не погашати заборгованість за тепло за рахунок запозичень, оформлених векселями (що дозволила постанова Кабміну), а за необхідності скористатися досвідом Харкова, де кредити взяли під заставу дебіторської заборгованості.

 

 

Два оприлюднених звернення громадян стосувалися проїжджої частини 2 пров. Островського та вул. Пирогова. У першому випадку зіткнулися інтереси тих, хто нагорнув землю перед дворами (щоб вода не стікала на по­двір'я), та інваліда, якому нелегко долати такі перешкоди. В іншому листі мешканці (досить несподівано й серйозно) просять не проводити ремонт дороги, а, навпаки, пропонують прокопати на ній поперечні канавки чи покласти труби, щоб фізично (а не знаками) змусити транспорт рухатися повільніше.

 

 

Більшість розглянутих питань залишили на контролі, профільні керівники отримали відповідні доручення щодо їх вирішення. А завершилося засідання приємною місією - міський голова вручив почесну грамоту Сумської обласної ради за вагомий вклад у навчання та виховання молодого покоління начальнику від­ділу осві­ти міськвиконкому З.Г. Горбик.

 

 

Юрій ПРОКОПЕНКО.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

31
31