Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Затримали хабарників і розповсюджувача наркотиків
Затримали хабарників і розповсюджувача наркотиків
Вісті Роменщини
П'ятниця, 29 травня 2009, 10:49      Ромни, Сумська область
Співробітниками управління Служби безпеки України в Сумській області викрито корупційну схему зловживань з боку одного з керівників Конотопського районного відділення судово-медичної експертизи Сумського обласного бюро судово-медичної експертизи, який, діючи за попередньою змовою із працівником вказаного підрозділу ОБСМЕ, налагодив корупційну схему вимагання та отримання хабарів, зокрема, за внесення до висновків судово-медичних експертиз завідомо недостовірної інформації, а також за проведення судово-медичних експертиз у передбачені законодавством терміни.

 

 

3 травня в результаті проведеної спец­операції співробітниками УСБУ в Сумській області затримано вказаних працівників СОБСМЕ "на гарячому" після отримання ними частини хабара від мешканця Конотопського ра­йону за своєчасне проведення судово-медичної експертизи мертвого тіла родича.

 

 

За наявними матеріалами Конотопською міжрайонною прокуратурою порушено кримі­нальну справу. Наразі правоохоронними органами здійснюються заходи щодо документування ще ряду епізодів отримання хабарів вищевказаними службовими особами. До правоохоронних органів надходять численні звернення від мешканців Конотопського ра­йону, які постраждали внаслідок протиправних діянь працівників зазначеного підрозділу СОБСМЕ.

 

 

На початку жовтня минулого року спільним нарядом співробітників УСБУ в Сумській області, прикордонників та працівників митниці в поїзді сполученням "Москва-Київ" затримано 47-річну мешканку м. Біла Церква, в особистих речах якої виявлено понад 250 г синтетичного аналога героїну - метадону, майже 130 г кокаїну та таблетки з психотропною речовиною МДМА. Вказані наркотичні засоби жінка ввезла на територію України контрабандним способом  з метою їх розповсюдження.

 

 

Згідно з вироком суду перевізницю наркотичних речовин засуджено до позбавлення волі строком на 1 рік 6 місяців з конфіскацією всього належного їй майна.

 

 

Прес-група УСБУ

в Сумській області.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел