Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Краще попередити
Краще попередити
Вісті Роменщини
П'ятниця, 29 травня 2009, 10:46      Ромни, Сумська область
Працівники відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань (ВД ФССНВ) у м. Ромни надають всебічну допомогу підприємствам щодо організації належної роботи з охорони праці та профілактики нещасних випадків на виробництві. Так, представники відділення Фонду разом з органами місцевої виконавчої влади, нагляду за охороною праці, санітарно-епідеміологічною та пожежною службами систематично проводять комп­лексні перевірки, наради, семінари. Постійно розпов­сюджуються зразки документів з розслідування нещасних випадків, інші нормативні акти, журнали, спеці­альна література з охорони праці, загальнообов'язкового державного соці­ального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного за­хворювання як у друкованому, так і в електронному ви­гляді. Заплановано на травень-червень за кошти Фонду розповсюдити на під­приємствах міста більше 500 найменувань спеціальної літератури з питань охорони праці. Надано 26 консультацій за зверненнями посадових осіб та працівників підприємств з питань охорони праці.

 

Робочі органи Фонду разом з теруправлінням Держ­гірпромнагляду розглянули питання щодо спільних перевірок стану охорони праці на підприємствах міста, ра­йону, спільної роботи у плані притягнення до відповідальності осіб, які систематично порушують працеохоронне законодавство, та заборони експлуатації обладнання, що не відповідає вимогам безпеки.

 

За перший квартал  проведено 11 перевірок стану профілактичної роботи на підприємствах Ромен. Усім керівникам видані подання з переліком порушень.

 

Протягом першого кварталу 2009 року в місті та ра­йоні травмовано 3 особи. Всі випадки  пов'язані з виробництвом. За 2008 рік теж троє. Серед підприємств міста, на яких сталися нещасні випадки, Роменська дитяча музична школа (1), ВАТ "Роменський завод "Тракторозапчастина" (2). Після ретельного розслідування  комісіями підпри­ємств виявлені причини та винні особи, вжито відповід­них заходів щодо усунення причин нещасних випадків.

 

Продовжує мати місце практика приховування нещасних випадків на виробництві. Так, у ВАТ "Роменський завод "Тракторозапчастина" (голова прав­лін­ня С.Є. Бережной) нещасний випадок трапився 30 березня 2009 року, а повідомлення до відділення ВД ФССНВ України у м. Ромни надійшло 3 квітня. Хоча  керівник підприємства, на якому трапився нещасний випадок, повинен повідомити Фонд протягом доби. Така практика тільки приводить керівництво підприємства до неприємного клопоту та адміністративної відповідальності.

 

Володимир КУШНІРЕНКО,
страховий експерт
з охорони праці відділення ВД ФССНВ
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Квіти загиблим
Квіти загиблим