Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини У Ромни з Радзіня
У Ромни з Радзіня
Вісті Роменщини
П'ятниця, 29 травня 2009, 10:39      Ромни, Сумська область
На запрошення СЗОШ № 2 школярі та вчителі з польського міста Радзінь не просто відвідали наше місто, а й погостювали в родинах роменських однолітків. Юнаки і дівчата з сусідньої країни навіть зустрілися з міським головою П.І. Помараном, який, зокрема, побажав їм повернутися додому з прагненням ще раз відвідати Ромни.

 

 

- Безпосереднє спілкування набагато важливіше й плідніше за будь-які міжнародні договори, - наголосив він. А тому, ледь "ви­тримавши" офіційну частину візиту, діти з набагато більшим задоволенням перейшли до невимушеного обміну враженнями, думками та адресами. Там, де закінчувалися знання української, російської та польської, допомагала англійська мова, яка входить до шкільної програми і у нас, і у близькому зарубіжжі. До речі, виявилося, що українську поляки розуміють краще, ніж російську.

 

 

Директор СЗОШ № 2 Л.О. Скрипка розповіла, що цей візит готували протягом двох років, і роменська делегація вже встигла відвідати колег у Польщі.

 

 

Передусім поляки ознайомилися зі школою та місцевими визначними місцями, посадили алею дружби, а також знайшли багато спільного з членами дитячої дорадчої ради та молодіжної громадської організації "Новий світ". Особливо їх зацікавив задум щодо створення архітектурного ансамблю в центрі міста, до проектування якого активно залучаються діти. Роменці запросили нових друзів на його відкриття, яке планується на День міста.

 

 

Туристичні шляхи поляків пролягли з Ромен також у Київ, Суми, Полтаву, Недригайлів і Хоружівку.

 

 

Микола СОТ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

24
24