Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

ВІТАЄМО!
Вісті Роменщини
Вівторок, 26 травня 2009, 08:00      Ромни, Сумська область
Значимою подією в громадському і культурному житті міста й району стало присвоєння звання заслуженого журналіста України редактору міськрайонної газети "Вісті Роменщини" Д.С. Правдюку. Привітати нагородженого зібралися його колеги по перу - журналісти, читачі і друзі.

 

 

- Я вдячний всім, хто щи­ро і від душі повіншував ме­не, - сказав Дмитро Сергі­йович гостям. - Тим більше, що вважаю цю почесну і вагому відзнаку, отриману з рук нашого земляка Президента України Віктора Андрійовича Ющенка, визнанням не тільки моїх особистих заслуг, а й творчих досягнень усіх газетярів та дописувачів часопису, серед яких багато справжніх май­стрів пера високої проби.

 

 

Важко не погодитися зі сказаним, адже газета, очолювана Дмитром Сергійовичем, ось уже упродовж не одного десятиліття є однією з кращих серед міських та районних газет України. А ім'я її редактора відоме далеко за межами краю, його матеріали постійно друкують обласна та всеукраїнські газети. Головна тема цих публікацій - доля звичайної людини-трудівника, її радощі і болі, подолання життєвих труднощів, на які не скупиться наше сьогодення. Можна сказати, що Д.С. Правдюк не тільки творив власний літопис життя рідного краю упродовж майже сорока років, протягом яких він працює в пресі, а й дослідив внут­ріш­ній світ своїх героїв - творців добробуту на цій багато­страждальній і щедрій на люд­ські таланти землі. Не ви­падково ж Українська академія проблем людини обрала його своїм дійсним чле­ном - академіком.

 

 

Звичайно, кілька десятиліть у журналістиці - це не тільки власна творча робота, а й щедра передача досвіду молодшим колегам. Протягом цього часу через редакцію газети "Вісті Роменщини" у велику журна­лістику пішли десятки талановитих майстрів пера. Скажімо, журналіст-науковець Валентин Бугрим виступає з лекціями не тільки в своєму рідному вузі - Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка, а й в інших вищих навчальних закладах України та близького і далекого зарубіжжя. Микола Ничик став членом Спілки пись­­менників Росії. У провід­ній пресі нашої країни показала себе талановитим журналістом Алла Ковтун, нині редактор "Урядового кур'єра", Алла Кобинець очолила одну з найавторитетніших газет – "Запорізька правда". Григорій Рева заявив про себе талановитим журналіс­том у "Сумщині" та на об­лас­ному радіо... Нарешті, серед учнів Дмитра Сергі­йовича його молодші колеги в рідному колективі - редакції "Вістей Роменщини" –  заступник редактора Павло Ключник та заввід­ділом листів Денис Мягкович.

 

 

Зараз до газети звертаються зовсім молоді й навіть юні дописувачі, підростає нова зміна. Адже творча естафета не припиняється. І тут щире та задушевне слово керівника газети й дос­від­ченого журналіста слугує добрій справі. Відтак творчій молоді є до кого прислухатися, є з кого брати приклад.

 

 

Ще раз вітаючи Д.С. Прав­дюка з високою почесною і заслуженою відзнакою, ми, його колеги і друзі, зичимо козацького віку, творчого неспокою і нових цікавих публікацій про наших славетних земляків на ра­дість вдячним читачам.

 

 

Андрій КУБАХ,
член Національної спілки журналістів України.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

1
1