Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Дбають про майбутнє
Дбають про майбутнє
Вісті Роменщини
Вівторок, 26 травня 2009, 07:42      Ромни, Сумська область
Роменська організація Українського товариства охорони природи постійно нагадує про взаємозв'язок людей з навколишнім середовищем, які нерідко використовують природні багатства лише як засіб для задоволення власних потреб.

 

 

Проте серед роменців є й багато природолюбів. Відповідальний секретар організації Л.М. Кондратенко розповіла про їх роботу на підсумковому засіданні товариства. На Роменщині діє 22 природоохоронні осередки УТОП. Найактивніші - у школах №№ 9, 5, 3, 2, школі-інтернаті, коледжі СНАУ, Великих Бубнах, Перекопівці, Смілому, Зарудді, Пустовійтівці, центральній районній бібліотеці, держ­ліс­госпі та на міській станції юних натуралістів. У нав­чальних закладах створено куточки охорони природи, учні дбають про екологічні стежки, відвідують екскурсії, вивчаючи лікарські рослини і тваринний світ.

 

Постійно відбуваються різноманітні екологічні акції, до яких долучилися нав­чальні заклади, бібліотеки. Очищено від опалого листя  території освітніх установ і прилеглі до них. У шкільних садах висаджено саджанці плодових дерев, у населених пунктах - кущі бузку, калини та жимолості. Юні природолюби збагатили ліси  саджанцями. Під час акції "До чистих джерел" учні Рогинської, Басівської, Ярмолинської, Погожокриницької шкіл очистили та впорядкували кринички, джерела, прибрали сміття на узбережжях ставків та річок.

 

Секція охорони тваринного світу (товариство мисливців та рибалок), яку очолює Ю.Є. Гаркуша, підгодовувала диких тварин узимку. Для цього було заготовлено 1400 кг сіна, 2700 гілкових віників, 11 тис. кг коренеплодів, 4 тис. кг зерна, 700 кг солі. На угіддях облаштовано 16 годівниць, 135 годувальних майданчиків. Секцією охорони лісу та зелених насаджень (ке­рів­ник В.І. Соловей) заготовлено значну кількість насіннєвого матеріалу різних порід дерев. Посаджено 76,6 га лісу, 64 га - захисних насаджень.

 

 

Природа допомагає людям долати фізичні та душевні недуги, але може й помститися, якщо ми забуваємо про нерозривну єдність із нею. На жаль, нерідко ми стаємо свідками, а то й жертвами цієї помсти.

 

Підготував
Денис МЯГКОВИЧ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Ромни
Ромни