Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Під прицілом "ВАЗи" і "Daewoo"
Під прицілом "ВАЗи" і "Daewoo"
Вісті Роменщини
Вівторок, 26 травня 2009, 07:13      Ромни, Сумська область
З кожним днем на шляхах з'являться все більше гарних швид­кісних автомобілів, хоча для багатьох це нездійсненна мрія. Легковичка - річ потрібна, проте проб­лем з нею хоч відбавляй. Пальне й мастила, запчастини, а ще сплата податку з власників транспортних засобів, техогляд тощо. Та гірше за все, коли через недогляд господаря автомобіль зникає в невідомому напрямку. Розшукати викрадене авто - теж проблема.

 

 
За поточний період 2009 року на території області викрадено 22 одиниці транспортних засобів, з яких тільки 7 знайдено. У Ромнах викрадено три автомобілі, один злочин розкрито.

 

 

Здебільшого крадіжкам сприяє байдуже ставлення власників до їх збереження. Значна кількість автомобілів, які стоять під відкритим небом, є "знахідкою" для злодіїв. Як правило, жертвами стають люди, що необачно залишають своє авто без нагляду на тривалий час біля ринків і магазинів. Викрадений автомобіль також стає загрозою для інших учасників дорожнього руху, адже злочинцем володіє лише думка, як найшвидше зникнути. Значним попитом у автозлодіїв все ще користуються "ВАЗи" 8, 9, 15 моделей, а також "Daewoo Lanos".

 

 

Тож не гайте часу, не шкодуйте грошей на обладнання вашого улюбленця сучасними протиугінними засобами, здійснюйте протиугінне маркування, не залишайте автомобіль або мотоцикл без нагляду на тривалий час без вжиття всіх можливих заходів, які не дадуть злодіям шансу позбавити вас сну та спокою.

 

 

Кілька порад:

 - паркуючись ненадовго біля ринку або магазину, а тим більше у незнайомому місці, потурбуйтеся про необхідність залишити кого-небудь з дорослих у салоні. Ні в якому разі не відчиняйте дверцят та вікон підозрілим особам. Це не дасть змоги шахраям виманити людину з машини або випустити в обличчя сльозогінну чи паралізуючу хімічну речовину;

 

- по можливості додатково із заводською системою захисту автомобіля установіть саморобну охоронну або протиугінну систему індивідуальної конструкції;

 

- не залишайте ключів у замку запалювання та документів, цінних речей у салоні автомобіля, надійно зачиняйте двері та вікна.

 

 

Професіоналу-угонщику, оз­броєному сучасною апаратурою, відповідними знаннями та навичками, не важко розкодувати типову охоронну систему, а от нескладне власне творіння стає для нього проблемою, для вирішення якої потрібен додатковий час. Внаслідок виникає ризик потрапити у халепу, а тому ймовірніше він залишить вашу машину. Даючи можливість злочинцю заволодіти транспортним засобом, власник мимоволі стає ніби співучасником злочину.

 

 

Шановні громадяни, будьте уважними до збереження власного майна, не залишайте свій автомобіль відчиненим навіть на хвилину.

 

 

Наталія ВОЙТЕНКО,
помічник начальника Роменського МВ УМВС
 із взаємодії з громадськістю та ЗМІ.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Залізничий вокзал
Залізничий вокзал