Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Чорний квітень вісімдесят шостого
Чорний квітень вісімдесят шостого
Вісті Роменщини
Середа, 29 квітня 2009, 13:43      Ромни, Сумська область
У переддень двадцять третьої річниці Чорнобильської катастрофи роменці вшанували пам'ять жертв цього страшного лиха. Основні заходи традиційно про­йшли біля пам'ятного знака на бульварі Шевченка. У мітингу-реквіємі взяли участь наші земляки – учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, представники влади, громадськості, жителі міста.

 

- 996 роменців ліквідовували наслідки катастрофи, 187 з них нині вже передчасно покинули цей світ, - зазначив міський голова Павло Помаран. - Вони, як і тисячі наших співвітчизників з інших регіонів, своїм здоров'ям та життям зупинили невидиму смерть. Це стало ще одним страшним випробуванням на шляху українського народу. І об'єднавшись, спільними зусиллями лихо вдалося зупинити. Низько вклоняюся вам, людям, котрі стали на перепоні невидимої смерті. Вічна пам'ять померлим!

 

- Катастрофа на ЧАЕС перекреслила нормальне життя в багатьох регіонах країни і стала чорною сторінкою в нашій історії, - підкреслив т. в. о. голови райдерж­адміністрації Петро Кривогуз. - Кожен повинен пам'ятати героїзм і подвиг представників усіх професій, котрі самовіддано, за першим покликом кинулися рятувати рідну землю і нас з вами від радіоактивного монстра. Міцного здоров'я та довгих років життя вам, герої-чорнобильці.

 

Тамуючи хвилювання й тривогу говорив про побратимів голова громадської організації "Інваліди Чорнобиля" Сергій Бондаренко.

 

Голова міськрайонного осередку соціально-екологічної партії "Союз. Чорнобиль. Україна" Володимир Оніщенко наголосив на відсутності належної уваги до проб­лем чорнобильців з боку держави, зокрема Верховної Ради й уряду, та закликав взяти участь 25 квітня у Всеукраїнській акції протесту чорнобильців у Києві, щоб відстояти свої права.

 

Провів релігійну відправу настоятель Вознесенської церкви, протоієрей Іван Кавчак.

 

Від імені молоді слово мала учениця СЗОШ № 2 Надія Остришко.

 

Присутні вшанували померлих чорнобильців хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятного знака.

 

Павло КЛЮЧНИК.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Гноми
Гноми