Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Попереджено контрабанду
Попереджено контрабанду
Вісті Роменщини
Середа, 29 квітня 2009, 13:39      Ромни, Сумська область
Співробітниками управління Служби безпеки України в Сум­ській області у взаємодії з прикордонниками попереджено другу упродовж квітня спробу контрабандного переміщення товарів народного споживання. Цього разу вартість предметів контрабанди склала понад 350 тис. грн.

 

Днями на околиці с. Порохонь Середино-Будського району правоохоронці затримали автомобіль "УАЗ" (без реєстраційних номерів), водій і пасажир якого (мешканці Ямпільського та Середино-Будського районів) намагалися контрабандним шляхом перемістити на територію сусідньої держави товари народного споживання (одяг).

 

У ході оперативно-пошукових заходів співробітниками СБУ виявлено склад, де зберігалися аналогічні товари, підготовлені для незаконного переміщення через державний кордон України.

 

Стосовно затриманих слідчим відділом УСБУ в Сумській області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 15 та ч. 2 ст. 201 КК України (замах на контрабанду). За його вчинення передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією предметів контрабанди.

 

Аналогічну спробу переміщення контрабандних товарів було припинено співробітниками обласного управління СБ України та прикордонниками 5 квітня. Того дня на околиці с. Сопич Глухівського ра­йону правоохоронцями затримано двох мешканців зазначеного населеного пункту, які намагалися контрабандним шляхом перемістити промислові товари на територію сусідньої держави. Також виявлено склад, де зберігалися товари, підготовлені до контрабандного переміщення. Вартість вилученого склала понад 500 тис. грн.

 

Прес-група УСБУ
в Сумській області.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

8
8