Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Нове покоління обирає здорове майбутнє
Нове покоління обирає здорове майбутнє
Вісті Роменщини
Середа, 29 квітня 2009, 13:36      Ромни, Сумська область
З 2007 року в Ромнах впрова­джуються різноманітні проекти в рамках акції "Нове покоління обирає здорове майбутнє". Її ініціаторами та організаторами стали молодіжні громадські організації "Козацький рукопаш" (керівник Володимир Шинкаренко), "Новий світ" (Вікторія Мурич) та відділи у справах сім'ї та молоді, з питань ФК і спорту міськвиконкому.

 

2009-й оголошений Роком молоді в Україні. Тому, звичайно, акція стала складовою тематичних заходів з цієї нагоди. Її цьогорічне відкриття пройшло разом з місь­ким сімейним фізкультурно-оздоровчим святом "Тато, мама, я - спортивна сім'я". Учасників та уболівальників привітав заступник міського голови В.Ю. Книга. Надихнув на спортивні рекорди виступ гімнасток ДЮСШ відділу освіти міськвиконкому.

 

Дошкільні навчальні заклади представляли родини Степаненків, Тернових, Рудів, Голіків, Гераськів, Коротушків, Прокопців; школи - Калашнікових, Лазаренків, Хоменків, Луценків, Бабутів, Руденків, Засух, Рибалків, Мартиненків і Мурок. Взявши участь у дев'яти конкурсах, перші місця вибороли Тернови (ДНЗ № 1) і Луценки (ЗОШ № 4), друге - Коротушки (ДНЗ № 1) і Калашнікови (ЗОШ № 6), третє - Прокопці (ДНЗ № 4) та Руденки (ЗОШ № 11).

 

Кожну команду нагородили солодкими призами від спонсора свята - ТОВ "Роменський завод продтоварів" (генеральний директор, депутат обласної ради, фракція БЮТ – О.І. Саєнко), які вручила представник товариства Наталія Довгонос.

 

Акція продовжилася першістю міста з настільного тенісу серед школярів та п'ятим чемпіонатом України з кемпо та кобудо. Підсумки підбивали у міському центрі культури і дозвілля. Зі словами вдячності за участь у заходах, виховання молодого покоління на засадах духовності до присутніх звернувся заступник міського голови Володимир Книга.

 

На сцену запрошувалися переможці турнірів з рукопашного бою, настільного тенісу, міського фізкультурно-оздоровчого свята "Тато, мама і я - спортивна сім'я", а також вихованці молодіжних громадських організацій, які пропагують здоровий спосіб життя.

 

Так, Дар'я Дмитренко, учениця ЗОШ № 11, та Валерій Кошарний, учень СЗОШ № 1, посіли перші місця у своїх категоріях в змаганнях з настільного тенісу.

 

Юних спортсменів привітала голова міського осередку "Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", депутат міської ради Любов Яцура й вручила тенісистам грошові премії.

 

Організатори заходу вдячні людям, які не залишилися осторонь міської молодіжної акції "Нове покоління обирає здорове майбутнє", починаючи з 2007 року.

 

Олена КРЕВСУН,
начальник відділу
у справах сім'ї та молоді міськвиконкому.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Виставка техніки
Виставка техніки