Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Квиток до Пітера – на пошті
Квиток до Пітера – на пошті
Вісті Роменщини
Середа, 29 квітня 2009, 13:29      Ромни, Сумська область
На Українському державному підприємстві поштового зв'язку "Укр­пошта" активно працюють над впровадженням нового проекту - "Замовлення перевезення пасажирів", який реалізовується під егі­дою Міністерства транспорту та зв'язку України.

 

Вперше сільські мешканці матимуть змогу дистанційно, не ви­їжджаючи за межі свого населеного пункту, замовити квиток на літак, потяг чи автобус.

 

Для оформлення замовлення на перевезення автомобільним, залізничним та авіатранспортом через поштове відділення споживач повідомлятиме оператору пош­тового зв'язку дату поїздки, що планується, пункт відправлення та прибуття, кількість пасажирів тощо. У свою чергу, оператор надаватиме пасажиру відомості про можливі варіанти перевезення (номери, назви рейсів, час відправлення і прибуття, вартість квитка, кількість вільних місць та ін.).

 

Після визначення пасажиром варіанта маршруту й оплати поїздки поштовим переказом оператор бронюватиме необхідну кіль­кість місць та видаватиме споживачеві проїзні документи, які матимуть унікальний електронний код, підтверджуватимуть замовлення перевезення пасажира та міститимуть характерну для квитка інформацію.

 

- Новий проект, передусім, має соціальне спрямування, - наголосила генеральний директор "Укр­пошти" Таїсія Замкова. - Завдяки цьому проекту селяни зможуть замовляти та за один-три дні, залежно від режиму роботи пошти, отримувати квитки в своєму населеному пункті, не витрачаючи зайві гроші для поїздки до райцентру.

 

Також у виграші будуть і городяни, адже поштових відділень в Україні більше, ніж білетних кас.

 

Микола ГРЕК,
начальник ЦПЗ № 3
в м. Ромни.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009