Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Грядуть штрафи
Вісті Роменщини
Середа, 29 квітня 2009, 13:04      Ромни, Сумська область
Наскільки підприємці дотримуються трудового законодавства, як у Ромнах захищають бездомних, а також коли, нарешті, наведуть порядок на вулицях, намагалися з'ясувати на черговій апаратній нараді, яку провів секретар міської ради Л.М. Набойченко.

 

Заступник начальника УПСЗН міськвиконкому О.В. Проценко повідомила, що протягом року в місті мають створити 1010 робочих місць. Вже створено 272, натомість 208 ліквідовано.

 

Стан дотримання трудового законодавства перевіряли під час 10 рейдів на 57 підприємствах. Виявлено 18 "нелегалів", після перевірки 12 з них уклали договори про працевлаштування. Загалом було виявлено 55 порушень, 45 з них усунено.

 

У секторі обліку бездомних громадян зареєстровано 4 особи, яким надається необхідна, передусім правова допомога. До речі, звертаються незавжди бомжі, а й інші категорії осіб, які потрапили у скрутні обставини - звільнені з місць позбавлення волі, інваліди та ін.

 

Щоб завершити заплановані заходи з благо­устрою, потрібно принаймні ще кілька місяців, - упевнений начальник ГУМГ М.Г. Кочерга. З початку місячника благоустрою до робіт було залучено біль­ше 3 тис. осіб, переважно працівників бюджетної сфери. Вивезено 760 куб. м сміття, частково ліквідовано 6 із 11 стихійних сміттєзвалищ. Жахливим назвав доповідач стан "Пивного лісу", особливо зважаючи на те, що засмічення природозаповідної зони карається величезними (мільйонними) штрафними санкціями, а техніці дістатися до смітників на крутосхилах практично неможливо. Голова облдержадміністрації М.І. Лаврик зобов'язав у мінімальні терміни вирішити цю проблему.

 

Першим заходом стануть попере­дження, що потягне суттєві зміни у ставленні влади до мешканців навколишніх вулиць, які протягом десятиліть засмічували парк. Їм також запропонують укласти договори на вивезення сміття. У разі офіційної відмови від договору мешканці візьмуть вагому частину відповідальності на себе.

 

Коментуючи оприлюднену інформацію, Леонід Набойченко, зокрема, зауважив на відносності факту створення робочих місць у Ромнах: нерідко заробітна плата на них набагато менша середньої. Контролювати потрібно саме цей чинник. Він також запропонував виділити під соціальне житло принаймні окремі кімнати в гуртожитках, хоча, згідно із законодавством, такі помешкання повинні розташовуватися в окремій будівлі.

 

Окрім цього, начальник нещодавно створеного відділу стратегії розвитку, інвестицій та підпри­ємництва міськвиконкому Т.І. Головко розповіла про пріоритетні напрямки діяльності: впровадження альтернативного опалення в ЗОШ № 7, створення служби соціального таксі для інвалідів, а також ознайомила з інноваційною системою залучення безробітних до благоустрою, що впроваджується у Сумах шляхом створення спеціального фонду.

 

Юрій ПРОКОПЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм