Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Зарплата і благоустрій
Зарплата і благоустрій
Вісті Роменщини
Понеділок, 13 квітня 2009, 10:40      Ромни, Сумська область
На апаратній нараді, яку провів секретар міської ради Л.М. Набойченко, підрахували борги із заробітної плати, підсумували зроблене під час першого етапу загальноміської толоки.

 

Начальник управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому Ю.М. Скиба повідомив, що загалом заборгованість із зарплати суттєво зменшилася. Підприємства-боржники дотримуються графіків її погашення. Однак Леонід Набойченко зауважив, що розмір середньої зарплати по місту (1230 грн.) передусім враховує заробітки бюджетної сфери, а не звичайного працівника, який заробляє менше. Доручив звертати більше уваги на дотримання підприємствами податкового законодавства, що позитивно вплине на надходження до бюджету.

 

– Станом на 7 квітня в Ромнах пройшло п’ять загальноміських толок, – повідомив начальник го­ловного управління міського господарства М.Г. Кочерга. – У них задіяли близько 2 тис. осіб, в основному працівників бюджетних установ. Вивезено 550 куб. м сміття, в тому числі зі звалищ на вул. Залізничній, Герасимів­ській. До речі, голова облдерж­адміністрації Микола Лаврик від­значив успіхи Ромен під час проведення заходів з благоустрою. Однією з нагальних проблем ста­ли сміття й обрі­зані гілки у при­ват­ному секторі, які виносять з дворів до проїжджої частини. В’яло проходять роботи в парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка. Крім того, за­ступник міського голови Ю.А. Литвиненко назвав безвідповідальним став­лення КП “Торговий ряд” до забезпечення санітарного порядку на торговельній та при­леглій територіях.

 

Також було розглянуто ряд інших питань. Щодо паспортизації об’єктів культурної спадщини, то у бюджеті закладено 5 тис. грн. для виготовлення спільно з історико-культурним заповідником “Посулля” електронної документації на городище “Монастирище”, поінформувала начальник відділу культури і туризму міськвиконкому Т.І. Баляба. Доля інших об’єктів також залежить від фінансування, якого до ниніш­ньо­го року взагалі не було.

 

Черговий раз порушили проблему комунального майна, ре­єстр обліку якого не відповідає вимогам законодавства. Щоб йо­го упорядкувати, потрібен час.

 

Наприкінці засідання традиційно про роботу громадського транспорту звітував директор КП “Ромнитранссервіс” А.В. Котляров. Суттєвих порушень протягом тижня не сталося. Голови квартальних комітетів навіть вибачилися за те, що “перегнули палицю” під час зустрічі з головою ОДА, негативно оцінюючи роботу підприємства, запевнив керівник.

 

Юрій ПРОКОПЕНКО.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

7
7