Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Як заборонити дитині курити?
Як заборонити дитині курити?
Вісті Роменщини
Понеділок, 13 квітня 2009, 10:29      Ромни, Сумська область
За розпорядженням міністра внутрішніх справ Юрія Луценка з 2 до 20 березня територією України проходила профілактична операція щодо протидії пияцтву та тютюнопалінню серед неповнолітніх. До неї залучався увесь особовий склад Роменського МВ УМВС спільно з представниками соціальних служб міста.

 

– Поставлені завдання вимагали не лише виявлення “важких” дітей, але й дорослих, які сприяють поширенню серед неповно­літніх шкідливих звичок, продають їм алкоголь або сигарети, а також батьків, які не виконують своїх обов’язків, – розповів начальник відділення кримінальної міліції у справах дітей Ю.Г. Безверхий.

 

Рейди охопили місця концентрації молоді, пришкільні території, розважальні заклади. Вісьмох школярів, старших 16 років, які курили поблизу школи, упіймали на гарячому. Ще стільки ж підлітків розпивали спиртні напої у компанії дорослих. Останнім загрожує покарання у ви­гляді штрафу (від 102 грн.) або навіть громадських робіт і умовного покарання.

 

А про “пригоди” дітей обов’язково дізнаються при вступі до навчальних закладів або прийомі на роботу, коли подібну інформацію перевіряють через комп’ютерну базу даних МВС. Десятьох юних хуліганів віком до 16 років, які також перебували в стані алкогольного сп’яніння, чекають такі ж “перспективи”. П’ятнадцятьом батькам (до речі, і батькові й матері) доведеться сплатити штрафи від 51 грн. Суд має призначити штрафи від 85 грн. і трьом продавцям, які реалізували тютюнові вироби й алкоголь неповнолітнім.

 

Цікаво, що притягти до відповідальності юних курців і любителів міцних напоїв можна лише, якщо вони знаходяться в громадських місцях. Для того, щоб вплинути на підлітка з пляшкою пива чи сигаретою в іншому місці, необхідне відповідне рішення депутатів міської ради. Тому правоохоронці пропонують народним обранцям уточнити й розширити перелік місць, що класифікуються як “громадські”.

 

Напевно, примусові заходи виправдані, якщо йдеться про добровільний самогеноцид молодого покоління.

 

Денис МЯГКОВИЧ.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

072
072