Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Допомога при народженні дитини
Допомога при народженні дитини
Вісті Роменщини
Понеділок, 13 квітня 2009, 10:14      Ромни, Сумська область
Допомога при народженні дитини надається, якщо звернення за її призначенням на­дійшло не пізніше ніж через дванадцять календарних місяців з дня її народження. У разі наро­дження двійні або більшої кіль­кості кожна дитина з їх числа вважається наступною. У разі на­родження мертвої дитини допомога не надається.

 

Для призначення допомоги до органу праці та соціального захисту населення за умови пред’явлення паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, подаються: заява одного з батьків; копія свідоцтва про народження дитини та довідка, видана державним органом реєстрації актів цивільного стану для призначення одноразової допомоги при народженні дитини (крім випадків, коли смерть дитини настала до її реєстрації в державному органі реєстрації актів цивільного стану).

 

Жінки, які постійно проживають на території України і народили дитину під час тимчасового перебування за межами України, подають видані компетентними органами країни перебування і легалізовані в установленому порядку документи, що засвідчують народження дитини, якщо інше не передбачено міжнародними договорами.

 

Особи, що звернулися за призначенням допомоги при народженні другої або наступних дітей, подають також довідку про склад сім’ї, копію свідоцтва про народження кожної дитини, яка враховується при визначенні розміру допомоги.

 

У разі смерті дитини здій­снюється одноразова виплата частини суми допомоги на підставі довідки про народження дитини або копії свідоцтва про народження дитини, виданої державним органом реє­стра­ції актів цивільного стану.

 

Виплата допомоги при  народженні дитини припиняється у разі: позбавлення отримувача допомоги батьківських прав; відмови від виховання дитини; нецільового використання коштів і незабезпечення належних умов для повноцінного утримання та виховання дитини; відібрання дитини в отримувача допомоги без позбавлення батьківських прав; тимчасового влаштування дитини на пов­не державне утримання; перебування отримувача допомоги у місцях позбавлення волі за рішенням суду; скасування рішення про усиновлення дитини або визначення його недійсним; смерті дитини  або отримувача допомоги; настання інших обставин, передбачених законодавством.

 

Виплата допомоги припиняється з місяця, що настає за місяцем, в якому виникли зазначені обставини, за рішенням органу, який призначив допомогу.

 

Анжела КУРІНА,
головний державний соціальний інспектор УПСЗН райдержадміністрації.

Тетяна ОКОПНА,
головний державний соціальний інспектор УПСЗН
міськвиконкому.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

18
18