Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

ІНВАСпорт
Вісті Роменщини
Субота, 11 квітня 2009, 13:57      Ромни, Сумська область

Шашки

 

Юрій Баранник, Сергій Дворцов і Юлія Скиба зайняли друге загальнокомандне місце на першості області з російських шашок серед інвалідів. Сергій виборов друге місце в особистому заліку. Команду готував тренер С.І. Гобов.

 

 

Легка атлетика

 

У Кременчуці пройшов всеукраїнський турнір з легкої атлетики серед дітей-інвалідів на призи почесного президента благодійного фонду "Джерела Дніпра" В.М. Матицина. У ньому взяли участь команди з Києва, Харкова, Севастополя, Полтави, Вінниці, Сум і Ромен.

 

Наші земляки учень ЗОШ № 7 Олександр Тесля зайняв друге місце на п'ятдесятиметрівці. Абсолютним чемпіоном змагань з бігу на 50, 200 та 400 метрів став учень СЗОШ № 1 В'ячеслав Науменко. Тепер хлопці готуються до участі в чемпіонаті України "Повір у себе".

 

Команду підготували тренери М.В. та В.В. Савицькі, С.І. Гобов.

 

Пауерліфтинг

 

На обласному чемпіонаті з пауерліфтингу серед інвалідів у ваговій категорії до 52 кг перше місце з встановленням рекорду серед юніорів виборов Сергій Дворцов. Андрій Карпінський (ВПУ) став чемпіоном змагань у вазі 82 кг.

 

Дякуємо за допомогу в підготовці спортсменів призеру чемпіонатів СРСР та чемпіону України з метання списа, бронзовому призеру Ігор доброї волі, неодноразовому призеру чемпіонатів світу серед ветеранів С.П. Гаврасю та директору ДЮСШ відділу освіти міськвиконкому Г.Л. Василець.

 

Ірина ГОНЧАРОВА,
головний спеціаліст відділу з питань ФК і спорту
міськвиконкому.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Пам'ятники Кавалеридзе
Пам'ятники Кавалеридзе