Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Квартирні та мобільні крадіжки
Квартирні та мобільні крадіжки
Вісті Роменщини
Субота, 11 квітня 2009, 13:54      Ромни, Сумська область
З початку року вже сталося 19 квартирних крадіжок, з них лише у березні – 8. Злодії користуються найменшою можливістю, щоб проникнути в приміщення: через відчинені кватирки, використовуючи недоліки “пластикових” вікон або відмикаючи замки.

 

Щоб надійніше захистити своє майно, радимо встановлювати на дверях не менше двох замків різних систем, а також “ланцюжки”, закривати вікна, якщо покидаєте домівку. Від’їжджаючи надовго, не залишайте цінні речі, передайте їх комусь на зберігання, не зашторюйте вікна, попросіть родичів чи зна­йомих час від часу навідуватися в квартиру. Помітивши сліди проникнення, не заходьте в будинок, викличте міліцію, покличте сусідів. Якщо злодій намагається втекти, спробуйте запам’ятати його прикмети.

 

Найбільш “популярними” залишаються крадіжки мобільних телефонів, і навіть разом із сумочками. З початку року зареєстровано 10 таких злочинів, протягом березня – 5. Проте точну кількість назвати неможливо, адже більшість постраждалих не звертаються до міліції. Щоб уникнути “мобільних” злодіїв, не залишайте телефон без нагляду, ввечері не ходіть неосвітленими місцями, намагайтеся знаходитися поряд з іншими людьми. Кишенькові злодії інколи досягають такого рівня “майстерності”, що дістаються навіть внутрішніх кишень. Тому на базарі чи в автобусі краще тримати цінні речі в руках.

 

Наталія ВОЙТЕНКО,
помічник начальника Роменського МРВ УМВС в Сумській області
із зв’язків з громадськістю.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop32
konotop32