Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини «Аби мені було добре»
«Аби мені було добре»
Вісті Роменщини
Субота, 11 квітня 2009, 13:49      Ромни, Сумська область

Гарний лозунг проголосив міськвиконком: “Ромни – місто для людини”. Але я вважаю, що його потрібно доповнити словами: “І людина – для свого міста”.

Деякі роменці живуть за принципом: “Аби мені було добре”. Наведу кілька прикладів. Як приємно пройтися чистими, доглянутими територіями навчальних закладів. Окрасою міста є будівлі коледжу КНЕУ. Але як псують картину діряве відро та сотні недопалків поблизу входу до освітньої установи. А вже під час перерви важко протиснутися крізь натовп юних курців, вислуховуючи нецензурну лексику. І це поряд з автобусною зупинкою. Подібне й біля ВПУ. Дивно, що з такою поведінкою миряться працівники дитячої поліклініки, що стоїть по-сусідству.

 

Керівники цих навчальних закладів дбають про виконання наказу щодо заборони паління на власних територіях, а от за воріть­ми – хоч вовк траву їж. Чи не краще виділити місце для паління десь на задвірках, щоб курці не заважали іншим?

 

Безкультур’я і на кладовищах. Дехто, прибираючи могилки рідних, відгрібає сміття на су­сідні поховання. Ці купи ростуть, бо до них неможливо під’їхати, щоб вивезти.

 

Таке ж неподобство на вулицях. Скільки пакетів зі сміттям безсовісні люди викидають на тротуари, проїжджу частину!

 

Не можна поставити на кожній вулиці працівника міського господарства чи міліціонера. Потрібні внутрішня культура людини, відповідальність перед власною совістю. Тільки за таких умов наше древнє місто дійсно стане красивим і охайним.

 

Валентина ТКАЧ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

10
10