Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини І відео-дзвінки, і пошта, й Інтернет
І відео-дзвінки, і пошта, й Інтернет
Вісті Роменщини
Субота, 11 квітня 2009, 13:34      Ромни, Сумська область
Продовжуючи тему впровадження в життя новітніх технологій, про деякі нові послуги, які надає клієнтам ВАТ „Укртелеком”, розповідає заступник директора ЦЕЗ № 4 Володимир Савченко:

– Ще в кінці 2007 року з’явився оператор стільникового зв’язку нового покоління „Utel”, філія ВАТ „Укртелеком”. Мережа „Utel” побудована за технологією UMTS, що забезпечує надання таких послуг, як відео-дзвінки, відео-пошта, можливість на­діслати SMS на стаціонарні телефони, безпроводовий доступ до Інтернету зі швидкістю до 3,6 Мбіт/с, міжнародний роумінг.

 

–  Чи скрізь є доступ до мережі „Utel”?

 

– Скористатися перерахованими послугами абонент має можливість в зоні покриття „Utel”, яка на сьогодні ще не охопила всю територію України і діє в обласних центрах, великих містах. Але SIM-карти „Utel” працюють ще й у мережі оператора „Beeline”. Вона вже розгалужена і має досить стабільне покриття в нашому місті та прилеглих селах. Звичайно, в зоні покриття „Beeliene” не має можливості використовувати основні переваги стандарту 3G, але послуги мобільного зв’язку від „Utel” мають достатньо переваг і з використанням стандарту GSM мережі „Beeliene”. Зокрема, можливість отримувати безпроводовий доступ до Інтернету зі швидкістю 100-150 Кбит/сек. за тарифом 10 коп./Мбіт (значно нижче, ніж пропонують інші оператори) у селах Пустовійтівка, Бобрик, Овлаші та інших, де є покриття „Beeliene”,   але немає можливості підключити швидкісний Інтернет за технологією ADSL з використанням стаціонарного телефону.

 

Дуже привабливими є послуги звичайного мобільного зв’язку від оператора „Utel”. Перш за все сама „ютелівська” SIM-карта має набагато більшу пам’ять, що дозволяє заносити в адресну книгу 500 номерів телефонів. Крім того, абонент отримує можливість користуватися послугами в зоні покриття двох мереж „Utel” та „Beeline”.

 

До того ж власник стартового пакету «Utel» матиме можливість дзвонити в середині мережі і на стаціонарні телефони по всій Україні за тарифом 30 коп./хв., встановити безкоштовно 3 номери послуги „Сім’я” і спілкуватися з ними за ціною 10 копійок за хвилину.

 

– Як стати абонентом оператора „Utel”?

 

– Достатньо купити стартовий пакет у відділенні „Телекомсервіс” Роменського ЦЕЗ № 4. Він уже містить у собі мінімальний пакет послуг, в який входять: 128 Мбайт Інтернету, 25 хвилин дзвінків у мережі та на стаціонарні телефони, 25 SMS у межах України і 10 грн. на рахунку. Подальше користування відбувається як і звичайним мобільним зв’язком, поповнюючи рахунок за допомогою карток номіналом 20, 50 або 100 грн.

 

– Чи буде розширюватися зона покриття „Utel”?

 

– Так. Найближчим часом планується подальше розгалуження мережі „Utel”, будівництво антен у районних центрах по всій Україні, відповідно мешканці Ромен і району користуватимуться всіма можливостями мобільного зв’язку нового покоління.

 

– Що ще нового пропонує споживачам ЦЕЗ № 4?

 

– Зокрема, нові послуги доступу до мережі Інтернет за технологією ADSL. Такий продукт, як стартовий пакет „ОГО! Start”. Його переваги в тому, що клієнт не укладає угоду з підприємством і має можливість підключити Інтернет на телефон, який знаходиться у тимчасовому користуванні.

 

Для власників ноутбуків, кишенькових комп’ютерів, смартфонів  поступово розвивається мережа точок безпроводового доступу до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi. На сьогодні ми маємо у Ромнах дві таких точки – готелі „Орхідея” і „Флоріана”. Безумовно, ця послуга перш за все передбачена для клієнтів, що проживають у цих готелях, але користуватись Інтернетом можна і під час відвідування ресторанів. Для цього, крім мобільного комп’ютера, необхідно придбати картку „ВСЕсвіт-плюс”. У цьому році в місті буде встановлено ще дві точки Wi-Fi. Про місце їх розташування ми проінформуємо роменців додатково.

 

Спілкувався
Андрій ЛЮБСЬКИЙ.

 

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святкова площа
Святкова площа