Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Благоустрій проблемних ділянок
Благоустрій проблемних ділянок
Вісті Роменщини
Субота, 11 квітня 2009, 13:29      Ромни, Сумська область

Напруженим видався тиждень для комунальників. Заходи з благоустрою охопили найбільш проблемні ділянки: Засульське кладовище, вулиці Дудіна, Космонавтів, Маяковського, Горького, Конотопську, район колиш­нього заводу “Поліграфмаш” та ін. Працівники установ та органі­зацій злагоджено взялися до справи. Слід відзначити колективи Роменського заводу будівельних деталей та матеріалів, коледжу СНАУ, ВПУ, ДП “Роменський КХП” ДАК “Хліб України”, УПСЗН, відділу освіти міськвиконкому, а також працівників ГУМГ, які прибирали й у суботу. Почали вивозити стихійні сміттєзвалища з вулиць Залізничної та Герасимівської. Хоча до Пасхи ще далеко, справді чистим видався четвер, коли на загальноміську толоку мали вийти всі.

 

Однак де-не-де ще й “кіт не качався”. Керівники деяких підприємств просто ігнорують заклики разом прибрати місто. Не зважають на це на будівельних майданчиках, в окремих торгових точках, особливо на КП “Торговий ряд”. Справжнім головним болем залишається сміття, яке лежить обабіч доріг.

 

– Щоправда, й діяльність підприємства з вивозу сміття ПП “Еліпс” не можна назвати успішною, – зазначив заступник начальника ГУМГ В.Л. Підгурський.

 

Денис МЯГКОВИЧ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Бульвар Свободи
Бульвар Свободи