Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Офіційно
Вісті Роменщини
Субота, 11 квітня 2009, 13:24      Ромни, Сумська область

Про погодження тарифів на послуги з централізованого водопостачання,
які надаються іншим категоріям споживачів дочірнім підприємством
«Аква-сервіс» ПП «Еліпс»
Рішення виконкому Роменської міської ради № 88 від 1.04.2009 р.

Відповідно до ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 7, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», на підставі коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання по дочірньому підприємству «Аква-сервіс» ПП «Еліпс» та висновку № 8 від 23.01.2009 р. Державної інспекції з контролю за цінами в Сумській області щодо розрахунку економічно обґрунтованих планових ви­трат на виробництво житлово-комунальних послуг, відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2006 р. № 959, виконавчий комітет міської ради вирішив:

 

 

1. Погодити тарифи на послуги з централізованого водопостачання, які надаються іншим категоріям споживачів (підприємства, установи, організації всіх форм власності) дочірнім підпри­ємством «Аква-сервіс» приватного підприємства «Еліпс», у розмірі 7,90 грн. за 1 куб. м (з ПДВ).

 

 

2. Рішення виконкому від 2.03.2009 р. № 58 в частині погодження тарифів на послуги з централізованого водопостачання, які надаються іншим категоріям споживачів дочірнім підприємством «Аква-сервіс» ПП «Еліпс», вважати таким, що втратило чинність.

 

 

3. Дане рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення та обов’язкового повідомлення не пізніше ніж за 30 днів споживачів виконавцем послуг про введення в дію нових тарифів на послуги з централізованого водопостачання з визначенням причин зміни вартості та наданням відпо­відних обґрунтувань з посиланням на погодження відповідних органів.

 

Міський голова П.І. Помаран.

 

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Площа Свободи
Площа Свободи