Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Сподіваємося на Полтавське правосуддя
Сподіваємося на Полтавське правосуддя
Вісті Роменщини
Субота, 11 квітня 2009, 09:29      Ромни, Сумська область
“Гомоніла Україна, довго гомоніла...” Такими словами Шевченка можна прокоментувати й думку громади щодо суду над Сергієм Верхоглядом. Численні акції попередніх років, віче, голодування та звернення до Президента України, народних депутатів України, Голови Верховного суду України, Генерального прокурора, голови Сумської облдержадміністрації нарешті дали результат. За вимогою громади та депутатів розгляд справи Верхогляда перенесено в іншу область. Про це повідомляється у відповіді Верховного Суду України на звернення громади за підписом голови районної ради Олексія Біловола та народних депутатів України фракції БЮТ.

“Голові Апеляційного суду Полтавської області
Оніщенку В.І.

Голові Апеляційного суду Сумської області
Луговому М.Г.

Голові Роменської районної ради Сумської області
Біловолу О.В.

 

На адресу Верховного Суду України надійшло звернення народних депутатів України Полохала В.І., Сідельника І.І., Сербіна Ю.С. із долученим листом голови Роменської районної ради Сумської області Біловола О.В. щодо вирішення питання про зміну підсудності й передачу кримінальної справи за обвинуваченням Верхогляда Сергія Миколайовича за чч. 1, 2 ст. 121, ч. 4 ст. 296 КК України на розгляд до Апеляційного суду іншої області.

 

Як вбачається з наявних у Верховному Суді України даних, Кролевецьким районним судом Сумської області 10 квітня 2007 року щодо Верхогляда С.М. було постановлено вирок, який ухвалою Апеляційного суду Сумської області від 12 липня 2007 року залишено без змін.

 

Ухвалою колегії суддів Судової палати у кримінальних справах Верховного Суду України від 18 грудня 2008 року зазначену вище ухвалу Апеляційного суду Сумської області було скасовано з направленням справи на новий апеляційний розгляд.

 

У зверненні народних депутатів України йдеться про те, що, починаючи з 16 березня 2009 року, у приймальній голови Роменської районної ради  Сумської області триває голодування депутата районної ради та матері засудженого Верхогляда С.М. Причиною голодування стало грубе порушення кримінально-процесуального законодавства України з боку голови Апеляційного суду Сумської області під час розгляду кримінальної справи щодо Верхогляда С.М. Крім того, зазначено, що Апеляційний суд Сумської області під час нового розгляду справи щодо Верхогляда С.М. буде упередженим та необ’єктивним.

 

За повідомленням Апеляційного суду Сумської області, роз­гляд справи стосовно Верхогляда С.М. цим судом по суті не розпочато.

 

Ураховуючи наведене та всі доводи, викладені у зверненні народних депутатів України Полохала В.І., Сідельника І.І., Сербіна Ю.С. про зміну підсудності справи щодо Верхогляда С.М., з метою усунення сумнівів щодо упередженості та забезпечення найбільш повного і об’єктивного розгляду, відповідно до ст. 38 КПК України прийнято рішення про визначення її підсудності Апеля­ційному суду Полтавської області.

 

Апеляційному суду Сумської області справу щодо Верхогляда С.М. направити безпосередньо до Апеляційного суду Полтавської області.

 

Заступник Голови
Верховного Суду України
К.Т.  Кравченко.”
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народні гуляння
Народні гуляння