Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Газети квартальним комітетам
Газети квартальним комітетам
Вісті Роменщини
Середа, 01 квітня 2009, 21:04      Ромни, Сумська область
На традиційній зустрічі представників влади й голів квартальних комітетів міський голова П.І. Помаран вручив квартальним головам передплатні “корінці” на газету “Вісті Роменщини”. Це стало можливим завдяки фінансовій підтримці депутата обласної ради, мецената О.І. Саєнка.

 

Від приємних новин пере­йшли до нагальних. Павло Помаран розповів про заходи з підготовки до весняної толоки, попросив організувати мешканців приватного сектора.

 

– Інакше це знову доведеться робити працівникам міськвиконкому на чолі з мером, які вже звикли навесні братися за граблі, – зауважила заступник міського голови А.В. Окіпна.

 

Павло Іванович поінформував і з питання ремонту доріг. Держава виділила 750 тис. грн. для центральних вулиць, завезено щебінь для підсипки околиць, а також коксовий шлак, що з часом, припускають спеціалісти, ущільнившись, не поступатиметься на дорогах бетону.

 

Квартальним головам запропонували ознайомитися з планом проведення робіт у кварталах, а також внести свої зауваження та пропозиції, зокрема щодо встановлення великогабаритних контейнерів для сміття, що надійшли з Євросоюзу в рамках проекту технічної допомоги. Окрім стану доріг, представники громади турбувалися стосовно водопроводу в мікрорайоні Засулля, освітлення вулиць, де замінюють старі проводи на сучасні ізольовані, та ін.

 

Контейнери ємністю 30, 12 та 0,75 куб. м встановлюватимуть і в місцях стихійних звалищ (щойно надійдуть спеціальні тягачі для них). Однак щоб вивезти їх на звалище, доведеться уклас­ти відповідний договір з ПП “Еліпс” та визначитися, хто оплачуватиме ці послуги. У зв’язку з цим голови квартальних комітетів поцікавилися, чи можливо узгодити кінцевий термін оплати послуг різних служб, щоб робити це в один день, а не їздити для цього в центр по кілька разів на місяць, а також сплачувати за сміття на місці, коли приїжджають сміттєвози, хоча б літнім людям. Пропозицію вивчатимуть.

 

Завдяки тому ж таки міжнародному проекту в мікрорайоні Засулля збудують водопровідний колектор, звідки мешканцям самим доведеться тягнути труби. До речі, нині будь-які проекти передбачають співфінансування.

 

Дещо складнішою (дорожчою), але набагато надійнішою стала експлуатація вуличного освітлення на сучасних електромережах. Де можливо, встановлять старі “тарілки”. Більшість з них вже не придатні, тому планується поступове оновлення освітлювальних пристроїв.

 

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій В.І. Кишун нагадав про відповідальність за порушення благоустрою (ст. 152 КУпАП) та неналежне утримання домашніх тварин (ст. 154 КУпАП). Попросив повідомляти про неблагополучні сім’ї, сварки, бійки та ін.

 

Анжеліка Окіпна запропонувала активніше вносити пропозиції щодо створення центру обслуговування в міськвиконкомі. За спільним Голландсько-чесько-українським проектом для цього вже виділено 7 тис. євро.

 

За порадою спеціаліста УПСЗН квартальні голови також перевірять, щоб відповідні соці­альні категорії мешканців оформили субсидії, особливо на тверде паливо, що має подорожчати.

 

Юрій ПРОКОПЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

11
11