Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Проблеми на «голому» місці
Проблеми на «голому» місці
Вісті Роменщини
Середа, 01 квітня 2009, 21:00      Ромни, Сумська область
Відбулася оперативна нарада, яку провів т. в. о. голови райдержадміністрації П.М. Кривогуз. По першому питанню “Про особливості надання пільг особам за професійною ознакою” доповів начальник управління праці та соціального захисту населення РДА М.І. Звязка. Згідно зі ст. 33 Закону України “Про Державний бюджет України на 2009 рік” передбачено фінансування з державного бюджету пільг на безкоштовне користування житлом з опаленням та освітленням для працівників педагогічних, медичних, культосвітніх закладів, які працюють у сільській місцевості.

 

У 2008 році особам відповід­ної категорії надано житлово-комунальних пільг на суму 450729 грн. За січень-лютий 2009 року –  на 146360 грн.

 

Але на “голому” місці виникають проблеми. Не всі керівники організацій та установ надають довідки про право на пільги. Найгірше це вирішується по охороні здоров’я.

 

Про розрахунки підприємств житлово-комунального господарства за енергоносії (газ) інформував заступник голови райдержадміністрації В.В. Гальченко.

 

Він, зокрема, наголосив, що на виконання розпорядження голови РДА від 18.09.2007 р. “Про забезпечення підприємств, галузей економіки, установ бюджетної сфери, населення району електричною, тепловою енергією та природним газом” створена районна постійно діюча комісія з контролю за станом розрахунків за енергоносії.

 

Всього за опалювальний період (жовтень 2008 р. – лютий 2009 р.) спожито 1047, 6 тис. куб. м газу, в тому числі відділом ос­віти – 632 тис. куб. м. Заборгованості за природний газ та електроенергію бюджетні установи не мають, борги підприємств становлять 479,1 тис. грн. Найбіль­ше – ЗАТ “СБК” (478 тис. грн.). Однак на цьому підприємстві “пішла” реалізація продукції, і найближчим часом борги будуть погашені.

 

По обговорюваних питаннях прийнято рішення.

 

Микола ГНАТЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

36
36