Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини «Водоканал» – громаді, «Санта-Марію» – лікарні, суду, церкві?
«Водоканал» – громаді, «Санта-Марію» – лікарні, суду, церкві?
Вісті Роменщини
Середа, 01 квітня 2009, 20:41      Ромни, Сумська область
Тридцять друга сесія міської ради п’ятого скликання виявилася, мабуть, найменш плідною. З п’яти розглянутих питань одне знято, три під час голосування не набрали необхідної кількості голосів для прийняття будь-якого рішення.

 

До останніх належало „Про встановлення орендної плати за майно водопровідно-каналізаційного господарства, що знаходиться в оренді у ДП „Аква-сервіс” та „Сток-сервіс” ПП „Еліпс”. Зменшення до мінімуму орендних ставок за користування майном громади, як підкреслювали заступник міського голови Юрій Литвиненко і директор „Еліпса” Армен Агаханян, дозволило б знизити вартість подачі й відведення одного куба води на 29 копійок. Відповідно тариф для населення зменшився б більше ніж на гривню.

 

Депутати по-різному поставилися до озвученої пропозиції. Так, Іван Хоменко небезпідставно переконаний: роменці будуть раді будь-якому здешевленню послуги.

 

Андрій Жарий наголошував: звільняти від оренди й розглядати інші питання доцільно лише після вирішення головного – створення комунального підприємства. Про це ж йшлося у виступах В’ячеслава Губаря, Віктора Храпатого.

 

До думки, що питання варто доопрацювати, схилялися Юрій Юрченко, Пилип Кравчук.

 

Зауваження Павла Помарана, що „експерименти” зі зміною форми власності, інші не прораховані дії можуть повернути ті часи, коли вода в місто подавалася за графіком, а не цілодобово, як нині, залишилося непочутим.

 

Не менш дискусійним був розгляд питання „Про погодження пропозиції щодо передачі з комунальної у державну влас­ність будівлі по вул. Щучки, 4”. На „Санта-Марію” претендували ЦРЛ, міськрайонний суд і УПЦ КП. Слово мали як представники вищеназваних структур, так і народні обранці, котрі підтримували ту чи іншу сторону. Вже звично після тривалого й емоційного обговорення жодне рішення не було прийняте.

 

Фактично за п’ять годин роботи сесії міської ради лише за­тверджено порядок укладання договору суперфіцію щодо земель комунальної власності. Ще два десятки внесених до порядку денного питань не дочекалися своєї черги. Можливо, пощастить наступного разу?

 

Павло КЛЮЧНИК.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм